Macham już ręcznikiem od...

Rytuały przeprowadzam od około trzech lat.

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Bardzo lubię zapachy owocowe( pomarańcz, kiwi, cytryna itp), ale również bardzo często stosuję zapach mięty. ogólnie preferuję świeże zapachy.

 

Czym kręcę najlepiej

Tak jak większość saunamajstrów preferuję ręcznik a jeszcze lepiej dwa ręczniki:) bardzo często używam flagi, świetnie rozprowadza powietrze.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Machałem już chyba do każdego rodzaju muzyki, do seansów często używam klimatycznego reggae, coś mocniejszego np. rock. Muzyka filmowa też jest często używana.

 

Cele na przyszłość

Jako saunamistrz chciałbym przede wszystkim utrzymywać wysoki poziom i cieszyć się tym co robimy. W przyszłości może mistrzostwo Polski;)

   

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Zdarzyło mi się grać w piłkę w saunie, śpiewać:)

 

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Jestem dumny z dwóch seansów: " Strażnik światła" i oczywiście " The Wall "

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Póki Paweł pracował w FA, miałem okazję uczestniczyć w jego seansie jedynie podczas Mistrzostw Polski w Termach Rzymskich, wtedy nie wyróżniał się zbytnio pośród pozostałych. Jednak gdy przeszedł do Term Krakowskich i miałem okazję go tam podziwiać, już z większą częstotliwością, zauważyłem, że w ogromnym tempie zaczął rozwijać swe umiejętności. Według mnie wychodzą mu najlepiej te relaksacyjne spokojne seanse, ale para w rękach pozwala mu na wykonanie również bardzo energetycznych rytuałów. Mam nadzieję, że Paweł nadal będzie się rozwijał i jego wysiłki przełożą się na wysokie miejsca na turniejach, na których dotychczas był niezbyt doceniany.

Odi: Ten krakowski Saunamistrz był dla mnie wielkim pozytywnym zaskoczeniem, po pierwszym seansie w jakim go widziałem. Saunamistrz, o którym nigdy nie słyszałem z taką techniką i pomysłem na siebie... To był szok. Od tamtego czasu widziałem Pawła jeszcze kilkukrotnie i za każdym razem było coraz lepiej. Myślę, że Paweł przykłada dużą uwagę do szczegółów, co widać na jego seansach. Jest dobry technicznie i bardzo sympatyczny. Pozwala mu to nawiązać dobry kontakt z publicznością i zadowolić każdego saunowicza. Mój ulubiony seans Pawła to seans w tematyce westernowej. 

Krzysiek:  Miałem przyjemność być na wielu seansach Pawła, ale szczególnie zapadł mi w pamięci "Django - Dziki zachód". Wykonany na SaunaCup 2014 w Białce Tatrzańskiej, miał wszystko to co oczekuje się od dobrego seansu, był przemyślany, dobrze zagrany, a ruchy SaunaMistrza bardzo dobrze z grane z dźwiękami muzyki. Na tym seansie po raz pierwszy dostrzegłem, że Paweł jest SaunaMistrzem kompletnym, jego technika jest już na bardzo wysokim poziomie, a seanse są wyjątkowym przeżyciem. Jego forma cały czas rośnie, z każdą nową imprezą pokazuje, że nie próżnował, że jest coraz lepszy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł kręcił ręcznikiem w:

 - Fitness Academy Kraków

 - Termy Krakowskie 

 

 

Największe osiągnięcia:

 - 3 miejsce indywidualnie w

Sauna Cup 2015 w Termach Krakowskich