Macham już ręcznikiem od...

Seanse prowadzę tylko od roku patrząc na moich kolegów po fachu to dosyć krótko. Intensywniejsza prace prowadzę od 6 miesięcy

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Bardzo podoba mi się zapach świerku z północy, oraz cytrusy. Świerk jest dla mnie intensywny i pobudza zmysły natomiast cytrusy bardzo odświeżające.

 

Czym kręcę najlepiej

Ręcznik zdecydowanie, technika, hmm... lubię trapezy oraz dużym ręcznikiem kwadrat i mocno/delikatne wachlowanie.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Muzykę wybieram rożną ale lubię szybkie mocne i agresywne, jednakże z nutką spokoju.

 

Cele na przyszłość

Mistrzostwo Świata!

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

   

Chyba się to nie nadaje na publikację, niech to będzie mój sekret.

 

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Z dotychczasowych myślę że "MASKA", ale jest jeszcze jeden, seans który przygotowałem na finał sauna Cup.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Mateusz kojarzy mi się z ogromnym powerem. Podczas seansów daje z siebie wszystko, nie ma taryfy ulgowej. Seans nie tylko musi być ciekawy, ten młody Saunamistrz nie zapomina po co ludzie przychodzą do sauny i zawsze porządnie dogrzeje. Wielki podziw dla jego umiejętności i wydolności, w bardzo wysokiej temperaturze i wilgotności potrafi przez cały seans skakać i dostarczać saunowiczom atrakcji. Mateusz jeszcze czeka na swój największy triumf, ale wieżę że jest już gotów aby sięgnąć po najlepsze miejsca na pudle.

Odi: Mateusz przede wszystkim kojarzy mi się z ogromną wydolnością i ambicją. Ma naprawdę dobrą technikę, zwłaszcza "dwa ręczniki" wyglądają w jego wykonaniu niezwykle efektownie. Myślę, że już niedługo Mateusz nieźle namiesza na szczycie polskiego rankingu. Seans Mateusza, który najbardziej mi się podobał to chyba "Maska", ale wybór jest trudny, bo było ich wiele. 

Krzysiek: Pierwszy seans Mateusza na którym byłem, to był seans na Silesian Towel Fight 2. Pamiętam, że już wtedy potrafił nieźle dogrzać, przy czym nic nie zapowiadało tego, że w tak szybkim czasie Mateusz stanie się tak dobrym Saunamistrzem. Na mistrzostwach w Czeladzi zrobił coś niesamowitego. Jego "Maska" zdobyła serca praktycznie wszystkich, od tej chwili jego seanse przyciągają wielu fanów, a na wszystkich zawodach zdobywa czołowe miejsca. Jego seanse są bardzo dynamiczne, żywa muzyka i niezwykła szybkość machania ręcznikiem to jego znak rozpoznawczy. Jego umiejętności rosną z każdym seansem, jestem pewny, że w przyszłości jeszcze nie raz nas zaskoczy.

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Mateusz kręcił ręcznikiem w:

- Nemo Wodny Świat Dąbrowa Górnicza 

- Termy Rzymskie Czeladź 

 

Największe osiągnięcia:

- 4 miejsce indywidualnie na

  Kwalifikacjach Aufguss WM

  (Termy Rzymskie 22.06.2014)

- 4 miejsce indywidualnie na

Sauna Cup 2015 w Terma Bania

- 2 miejsce indywidualnie w

Miedzynarodowych Mistrzostwach Polski 2015

- 1 miejsce drużynowo z Izą Krupą w 

Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2015