Macham już ręcznikiem od....

Seanse wykonuje jakieś dwa lata, niestety przez prawie cały ten czas nikt mi nie pokazywał technik, dopiero w nowej ekipie nauczono mnie wszystkiego, za co jestem moim przyjaciołom naprawdę wdzięczny

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Nie mam takiego, no może Versace... Hehe

 

Czym kręcę najlepiej

To zależy od flow, jakie mam na ceremonii...

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Preferuje muzykę, po prostu.

 

Cele na przyszłość

Ceremonie to nie sport, dlatego tak je często ciężko ocenić, to sztuka wiec nie mam celów.

   

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Życie jest po to by się bawić i nie tylko wiec kto normalny robi ceremonie? To szaleństwo!

 

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Dumny jestem, że mogę prowadzić seans kiedy w saunie są moi ludzie, Lukasz, Iza, Zbyszek, Wiktor, Kuba, Ola, Marysia ich dobre samo poczucie i wspólna zabawa z innymi to jest duma Sky Tower! Teraz ja sam będę dawał komuś przykład...

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Marcin należy do grupy Saunamistrzów Sky Tower Fitness Academy, który pokazał swoją duszę artysty w trakcie seansów które miałem przyjemność oglądać. W każdym jego seansie widać nie tylko technikę a również próbę przekazania saunowiczom głębszej treści. Ma niesamowite wyczucie rytmu i dobiera muzykę tak aby współgrała z treścią jaką przekazuje. Może brakuje mu czasem efektownych tricków, ale ma swoich wielbicieli. Nie zapominajmy o tym, że każdy jest inny i oczekuje innego rodzaju rozrywki.

Odi: Niestety nie miałem okazji być na zbyt wielu seansach Marcina. Właściwie znam tylko seanse, które przedstawiał w trakcie SaunaCup-u. Moim ulubionym jest "Hiszpańska Corrida". Odnoszę wrażenie, że ten Saunamistrz ogromną uwagę przywiązuje do doboru zapachów w swoich seansach. Są ona naprawdę dobre. Jego technika jest poprawna i na pewno nie ustępuje czołówce. Myślę, że ten Saunamistrz ma duży potencjał i powinien się szybko rozwijać.  

Krzysiek: Marcin to Saunamistrz, który bardzo ciekawie dobiera tematy do swoich seansów, dla przykładu te wykonane na SaunaCup: "Sub Zero" (Mortal Combat), "Hiszpańska Corrida" oraz mój ulubiony - "Pachnidło". We wszystkich widać było dużo pracy włożonej w staranne przygotowanie całej oprawy seansu. Muzyka, zapachy, charakteryzacja - wszystko to było dograne i dopracowane. Moim zdaniem Marcin lepiej wykonuje seanse relaksacyjne, mniej dynamiczne - ale to może dla tego, że "Pachnidło" tak bardzo przypadł mi do gustu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin kręcił ręcznikiem w:

 Fitness Academy SKY Tower Wrocław

-  Termy Krakowskie 

 

- Obecnie 

   Fitness Academy SKY Tower Wrocław 

 

Największe osiągnięcia:

 - 1 miejsce grupowo z Jakubem Kopką

Turnieju Saunamistrzów

   (Aquapark Wrocław) 5.04.2014