Macham już ręcznikiem od...

Rytuały przeprowadzam od 4 lat. Przyszedłem, powiedziałem że chcę to robić, wszedłem na jeden seans z Mikołajem, a od drugiego dnia miałem tę pracę

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Aby uniknąć monotonii staram się eksperymentować i łączyć zapachy w celu uzyskania czegoś nowego. Słodkie zapachy przełamuje cytrusami przez co w saunie nie robi się mdło. Preferuje też zapachy stosowane do produkcji perfum takie jak ambra, piżmo czy opium.

 

Czym kręcę najlepiej

Stosuje wszystkie techniki, które mi wychodzą. Jeżeli jakaś nowa nie wychodzi mi po kilku razach wychodzę z założenia, że najwyraźniej nie jest dla mnie i jej nie stosuje, nie zarywam nocy żeby je szlifować, w saunie się bawię, a nie spinam.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Klimatyczne nutki przy których jak to niektórzy mówią "schodzę z drogi ręcznikowi i pozwalam mu latać"

 

Cele na przyszłość

Wszystko co mogłem dostać od tej pracy już dostałem :)

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Niezapomniany seans na jednej z nocy saunowych (chyba karnawałowej), gdzie prawie z setką osób robiliśmy pociąg po calutkiej saunie

   

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Blade - łowca wampirów. W Polsce jeszcze nie machany, ale przyjdzie jego czas

 

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Każdy kto widział seans Łukasza, powie że to tańczący z ręcznikami. Łukasz jest świetnym przykładem Saunamistrza, który za najważniejszy cel w saunie, stawia sobie dobre samopoczucie saunowiczów. W saunie robi wszystko, aby nie zawieść swoich fanów i wychodzi mu to świetnie. 

Odi: Łukasz to jeden z trzech moich ulubionych Mistrzów Sauny. Na jego seansach czuje się świetnie, jego luz i podejście do aufgussów, pozwala mi się kompletnie zrelaksować i odprężyć. Łukasz jest świetny technicznie, do tego w saunie "płynie" z ręcznikami, co niesamowicie mi się podoba i robi na mnie wrażenie. Łukasz świetnie bawi się w saunie i to widać w jego seansach. Problemem Łukasza jest to, że podczas zawodów zjada go stres i często coś wtedy nie idzie po jego myśli. Świetnie dobiera muzykę do seansów.

Krzysiek:  Mam duży sentyment do seansów Łukasza, to dzięki niemu i magii, którą roztacza podczas ich wykonywania, w ogóle rozpocząłem swoją przygodę z saunowaniem. Przynajmniej jeśli chodzi o saunowanie z przeprowadzanymi seansami. Pamiętam jak dziś gdy będąc w Aquadromie, jako jeden z gości basenowych przyszedłem do sauny. Wszedł do niej niejaki SaunaMistrz, na wstępie poinstruował co robię nie poprawnie i rozpoczął mój pierwszy w życiu seans. Duży chłop, a to co on wyprawiał tego dnia z ręcznikiem, było naprawdę niesamowite. Później dowiedziałem się, że trafiłem wyjątkowo dobrze, nie często zdarza się u SaunaMistrzów taka lekkość w poruszaniu się w saunie. Większość z ręcznikiem "pracuje", Łukasz z ręcznikiem tańczy. Przy wielu okazjach pokazywał nam, że nie lubi dostosowywać się do reguł, tworzyć czegoś na siłę. Woli pozostać przy tym co lubi najbardziej - przeprowadzać seans w swoim wyjątkowym stylu, który nigdy nam się nie znudzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz kręcił ręcznikiem w:

- Termy Rzymskie Czeladź 

- Aquadrom Ruda Śląska 

- Lifeage Chorzów 

 

- Obecnie

Fitness Academy 3 Stawy Katowice  

oraz Termy Krakowskie 

 

Największe osiągnięcia:

- 3 miejsce na Silesian Towel Fight 2

   (Aquadrom)

- 3 miejsce grupowo z Robertem Żukowskim

   na Turniej Sauna-mistrzów 2014

   (Aquapark Wrocław) 

- 3 miejsce grupowo z Adamem Górką

   i Aleksandrą Woźniak na 

   Kwalifikacje Sauna WM 2014

   (Lifeage Chorzów)

- 2 miejsce drużynowo z Sebastianem Dziurskim w

   Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2015

3 miejsce drużynowo z Sebastianem Dziurskim w

   Mistrzostwach Świata AWM 2015 w Sinsheim

- 1 miejsce drużynowo z Klaudią Szczurek na

   Sauna Cup 2016 w Termach Krakowskich

 - 1 miejsce indywidualnie na

   Sauna Cup 2016 w Termach Maltańskich

- 3 miejsce drużynowo z Klaudią Szczurek w

   Finale Sauna Cup 2016 w Satamie

- 3 miejsce indywidualnie na

   Saunafest 2016