Macham już ręcznikiem od...

Od roku ale z kilku miesięczną przerwą na moja edukację

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Nie mam ulubionego zapachu którego używam najczęściej. Zależy to od seansu, muzyki, przesłania jakiego zapachu użyje. Lubię bardzo zapachy owocowe, jak również orzeźwiające. Ale rokitnik chwycił moje serce najmocniej jak na tą chwilę.

 

Czym kręcę najlepiej

Ciężko powiedzieć :) Macham taką techniką ręcznika jaka w tym momencie pasuje i jaką czuję do muzyki :) Wachlarz na pewno stosuje do spokojniejszych nutek.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Hmmm.. o to jest pytanie. Od Metallicki "Nothing else matters" do Bratanek "Gdzie ten który powie mi". Muzyka na seansie leci zawsze taka którą czuję i mogę sobie potańczyć :) Nie mam jednego gustu muzycznego.

 

Cele na przyszłość

Hmm być może na podium pewnego dnia , ale co ma być to będzie. Emotikon smile

   

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Do tej pory to chyba taniec ludowy w saunie

 

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Jestem dumna z każdego który zrobiłam. Bo każdy z nich sprawia mi radość.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Miałem przyjemność oglądać jeden z pierwszych seansów jaki wykonała Iza w Termach Rzymskich. Już gdy zaczynała swą przygodę z ręcznikiem widać było pasję i niesamowite wyczucie rytmu. Na Mistrzostwach w 2015 roku pozamiatała Włoskim duetem z Mateuszem zdobywając wszystkie możliwe tytuły drużynowe. Myślę że ta młoda Saunamistrzyni jeszcze nie powiedziała swego ostatniego słowa.

Odi: Iza to bardzo młoda Saunamistrzyni. Ta młodość jest jej atutem jeśli chodzi o zapał i zaangażowanie, natomiast widać jeszcze brak doświadczenia. Jest bardo pogodna i wesoła. Jej seanse są wyjątkowo energiczne i często zabawne. Iza zjawiskowo rusza się w saunie. Ku uciesze męskiej części saunowiczów. Jeśli chodzi o jej technikę to wymaga dopracowania, ale jestem pewien, że tak się stanie. Nie widziałem zbyt wiele seansów Izy solo, nie mam więc swojego ulubionego. 

Krzysiek: Iza w saunie jest bardzo energiczną osobą. Jej znakiem rozpoznawczy jest zdecydowanie taniec. Widać, że muzyka do której macha musi być taką, do której będzie mogła choć trochę potańczyć. Muszę przyznać, że taki sposób prowadzenia seansów jest naprawdę skuteczny. Dobre połączenie tańca z ruchami ręcznika też nie jest łatwe, jednak u Izy wygląda to dosyć naturalnie. Ten styl jest dobrym dodatkiem gdy Iza występuje w duecie, wszystkie które widziałem bardzo dużo zyskały na obecności tej przemiłej Saunamistrzyni.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iza kręciła ręcznikiem w:

 - Termy Rzymskie Czeladź 

 

Największe osiągnięcia:

 - 1 miejsce drużynowo z Mateuszem Kupińskim na

Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2015