Macham już ręcznikiem od...

Rytuały przeprowadzam od 2,5 roku. Zacząłem dosyć intensywnie ponieważ po 2 miesiącach miałem już zaszczyt uczestniczyć jako jeden z pierwszych polaków w Sauna WM.

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Uwielbiam zapachy drzewne z delikatną domieszką cytrusów. Świerk północy i fińska brzoza to zapachy, które w mojej opinii świetnie pasują do klimatu przedstawianych przeze mnie rytuałów.

 

Czym kręcę najlepiej

Preferuje oczywiście machania wachlarzem. Od machnięć relaksacyjnych aż po ewolucję zapierające dech w piersiach.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Preferuje muzykę podniosłą, filmową. Lubię, gdy seans ma historie, a muzyka pomaga mi ją opowiadać. W zasadzie jest ona moja drugą pasja. Uwielbiam muzykę filmową ponieważ dzięki niej jestem w stanie dobrać idealny podkład do danego momentu w seansie.

 

Cele na przyszłość

Moim marzeniem było dostać się do finału Aufguss WM. Cel został osiągnięty, co dalej? Zobaczymy...

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

 

Najbardziej szalona rzecz. Hmmm....? Śmiało mogę chyba powiedzieć ze jest to seans podczas którego machałem pletwami do nurkowania. Oczywiście płetwy te miałem założone na nogach :)

   

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Najbardziej dumny jestem z seansu Assasins. Czuje się w nim bardzo dobrze. W niedługiej przyszłości, przedstawię kolejna część tego seansu.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin:  Daniel to Polski Mistrz Wachlarza i chyba każdy się z tym zgodzi. Jego seanse w większości oparte są o fabułę z filmów i gier. Na jego seansach zwykle nie brakuje ciepła, jego wytrzymałość w saunie podczas bardzo wycieńczających seansów jest niesamowita i godna pozazdroszczenia. Dla mnie Daniel zawsze będzie najlepszym Gladiatorem, to seans który utkwił mi w pamięci i osobiście uznaję go za jego najlepszy.

Odi: Daniel to niekwestionowany Mistrz Wachlarza, nie ma sobie równych. Do tego jego technika machania ręcznikami jest naprawdę na wysokim poziomie, używa różnorodnych technik, a do tego wszystkiego jest niesamowicie wytrzymały w saunie. Wygląda jakby tracił już siły, a tymczasem on łapie drugi oddech i macha ze zdwojoną siłą. Niesamowicie ambitny Saunamistrz. 

Krzysiek: Codzienna praca w jednej z największych saun w Polsce gdzie przeprowadzane są seanse pozwoliła Danielowi rozwinąć umiejętności w kierunku dla niektórych niedostępnym. Jego specjalnością jest duży wachlarz i robi to bardzo dobrze. Na każdych zawodach gdy tylko wchodzi do sauny, pierwsze co robię to wypatruję czy ma wachlarz, gdy tak jest to wiem, że seans będzie taki jakiego od niego oczekuję. Moim ulubionym seansem jest "Assasins" uważam, że do tej pory było to ukoronowanie jego pracy jako SaunaMistrz i ćwiczeń nad wachlarzem. Seans był kompletny muzycznie, stylistycznie i bardzo dobrze wykonany. 

 

 

 

 

 ,

 

 

 

 

 

 

 

Daniel kręci ręcznikiem w:

- Termy Rzymskie Czeladź 

 

 

Największe osiągnięcia:

- 2 miejsce indywidualnie na

Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2013 w Termach Rzymskich w Czeladzi

- 2 miejsce indywidualnie i grupowo (z Izą Krupą) na

Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2014 w Termach Rzymskich w Czeladzi

- 3 miejsce w

SaunaCup 2015 w Terma Bania