Macham już ręcznikiem od...

Pracę jako saunamistrz rozpocząłem na początku czerwca 2014r. nigdy wcześniej nie miałem kontaktu z saunami. Zajawkę załapałem po występie Dawida Wąsowicza, który wykonał swój słynny "pojedynek na skrzypce". Od tego czasu nie wyobrażam sobie życia bez sauny i przeprowadzania seansów

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Mój ulubiony zapach to między innymi wiśnia. Wisienkę często łącze z miętą, wykonując relaksujący seans ciepło-zimny. Mam wiele kombinacji (np. czekolada - cz. porzeczka), staram się aby pasowały do danego seansu.

 

Czym kręcę najlepiej

Ręcznik to główne narzędzie mojej pracy chociaż czasami sięgnę po wachlarz ale zdarza się to rzadko. "Machanie na dwie ręce" białymi trapezami sprawia mi dużo frajdy, ale lubię jednorącz pokazać ciekawe techniki ręcznikiem obszytym dookoła świecącą w UV tasiemką.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Jeśli chodzi o muzykę to oczywiście skrzypce, bardzo dobrze czuję się też w klimatach dubstepowych. Muzyka POP też znajduje miejsce w moim repertuarze.

 

Cele na przyszłość

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Tak naprawdę to najważniejsze dla mnie jest odczucie osób, które wychodzą z mojego seansu zrelaksowani, czasami rozbawieni. Przy dzisiejszym pędzie życia sprawienie, że ktoś na chwilę zapomni o problemach jest bezcenne i chciałbym, aby ludzie kojarzyli mnie właśnie z tym uczuciem.

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Wydaje mi się, że głośne beknięcie rozpoczynające mój mistrzowski seans "Pijanego Mnicha". Wtedy dało się zauważyć jak różni ludzie znajdują się w saunie. Jedni się zaśmiali, na twarzach innych było widać zaskoczenie. To było ciekawe przeżycie.

   

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Niewątpliwie "Pijany Mnich" - to on zapewnił mi V-ce mistrzostwo Polski Sauna WM w ubiegłym roku i 9-te miejsce na
Świecie w Sauna World Cup w Austrii.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin:  Miałem przyjemność podziwiać rozwój Adama od samego początku, czyli od spotkania z Dawidem Wąsowiczem. Od pierwszych ruchów ręcznikiem, których nauczył go w parę minut Dawid wiedziałem że z tego coś urośnie. Nie myliłem się po kilku miesiącach, na Mistrzostwach w Lifeage, Adam zarówno w kwalifikacjach jak i finałach pokazał wielką klasę. Jego seanse były na bardzo wysokim poziomie. Adam stawia sobie bardzo wysoko poprzeczkę i ciężko ćwiczy aby być coraz lepszym, według wielu kobiet jest też najlepiej zbudowanym polskim Saunamistrzem.

Odi: Adam to z pewnością wielkie odkrycie świata saunowego. Zapał z jakim ruszył do treningów po pierwszych lekcjach u Dawida był niespotykany. Już po 15 min machania ręcznikiem umiał prawidłowo wykonać techniki, które innym zajmowały o wiele więcej czasu. Do tego Adam jest niesamowicie sympatyczny i ma duże poczucie humoru, co często pokazuje na swoich seansach. Ma bardzo dobrą wydolność w saunie. Świetnie macha dwoma ręcznikami. Ma bardzo efektowne aufgusy. W końcu 9 miejsce na świecie zobowiązuje. 

Krzysiek:  Adam jest dowodem na to, że zawód SaunaMistrza jest zawodem, w którym można szybko i dużo osiągnąć. Wystarczy do tego tylko ... duży talent. Który Adam bezspornie posiada. Jego seanse są na prawdę na wysokim, mistrzowskim poziomie. Widać, że sprawia mu to przyjemność, jest kreatywny i ma dobrą technikę. Wszytko to sprawia, że gdy uczestniczy się w jego seansach ma się wrażenie, że SaunaMistrz to stary wyjadacz, który robi to od wielu lat. 

 

 

 

 

 

 

 

 ,

 

 

 

 

 

 

 

Adam kręcił ręcznikiem w:

- Lifeage Chorzów 

 

Największe osiągnięcia:

- 2 miejsce indywidualnie na

Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2014 

- 9 miejsce indywidualnie na

Mistrzostwach Świata Sauna WM 2014

- 1 miejsce indywidualnie na

Silesian Towel Fight 3 w Aquadromie

-miejsce indywidualnie i 2 drużynowo z Sebastianem Dziurskim na

Sauna Cup 2016 w Termach Krakowskich