Metryczka:
Strona www: http://www.termykrakowskie.pl/forum/ 
FB: https://www.facebook.com/Termy-Krakowskie-FORUM-220776825026232/
Lokalizacja: 30-032 Kraków, ul. Konopnickiej 28
Rodzaj obiektu: Saunarium, SPA&Wellnes
Rytuały saunowe: TAK. Od 17:15 do 22:15 co godzinę.
Poprawne saunowanie: TAK
Saunowanie z dziećmi: TAK
Opis: Saunarium FORUM, to już trzecie saunarium w portfolio Term Krakowskich. Miejsce i charakter zainspirowany wizją właścicieli. Temat przewodni to sauna "Panorama Krakowska". Jej główna zaleta, jest zawarta w nazwie. Siedząc w niej mamy panoramiczny widok na Kraków, w szczególności Wawel i rzekę Wisłę. Sauna jest duża. Mieści 120 osób. Dwie ściany są przeszklone. Widok jest na prawdę imponujący. Saunarium usytuowane jest w budynku byłego hotelu Forum. Drzwi w drzwi z klubokawiarnią "Forum Przestrzenne" - alternatywnej przestrzeni dla osób lubiących dobrą kuchnię i duży wybór świetnych piw. Przy forum znajduje się parking płatny, goście saunarium mają zniżkę. Dla tych, którym nie przeszkadza 5 minutowy spacer, jest możliwość zaparkowania przy ulicach okalających bulwar Wołyński.
Dobra lokalizacja to tylko jedna strona medalu. To co dla www.poprawnesaunowanie.pl jest najważniejsze to, czy są tam przestrzegane zasady zdrowego saunowania. Oczywiście, nie ma się o co martwić. To nie jest pierwszy obiekt Term Krakowskich. Poparwne saunowanie na 100%, a do tego, jest możliwość saunowania z dziećmi. Na otwarciu było ich kilkoro, także jest to informacja raczej potwierdzona. 
W samym obiekcie dostępne są następujące atrakcje:
  • Sauna Panorama Krakowska
  • Sauna Infrared
  • Biosauna
  • Hammam królewski - sauna parowa ze stołem do masażu
  • Grota solna - na podłodze leży sól, a dzięki dyfuzorowi w powietrzu również wyczuwalny jest solny mikroklimat
  • Strefa z Jacuzzi na 5 osób
  • Strefa schładzania z beczką i lodospadem
  • Basen zewnętrzny
  • Vip room do masażu dla dwojga

Miałem okazję zapoznać się z obiektem na samym początku jego istnienia. Udało się wygospodarować troszkę czasu i przybyć na samo otwarcie. Szczerze mówiąc nie mogłem się doczekać seansu w tak dużej saunie. Byłem na dwóch. Pierwszy był wykonany przez samego Ryszarda Raka. Seans humorystyczny i przepełniony zapachami. Rysiu kropił nas wodą z witek. Na piecu wylądowała cebula, a skórze pokrzywa. Cały Rysiu. To co wszyscy tak lubimy. Bardzo dobry wybór Saunamistrza na inaugurację saunarium. Można by powiedzieć, że chrzest się udał. 

Ania Kluczyńska jako druga miała wykonać seans. Niestety pech chciał, że obiekt akurat wtedy miał awarię prądu. Zdarza się. Ja jednak obawiałem się, że seans zostanie przerwany, na szczęście nie miało to miejsca. Po chwili konsternacji, gdy okazało się, że awaria jeszcze chwilę potrwa postanowiono, że seans odbędzie się przy świetle świec. I to moim zdaniem było super dopalaczem dla samego seansu. Spróbuje opisać tą scenę. Sauna Panorama. Widok na Kraków, z boku Wawel. Wszystko pięknie się mieni. Przed nami półmrok rozjaśniony blaskiem świec i dwoje Saunamistrzów. Troszkę zestresowani, myśląc, że to źle, że nie ma światła. Że awaria i w ogóle. A tu się okazuje, że dzięki temu, mogliśmy odkryć tą saunę w taki sposób by dostrzec jej główny atut. Na szczęście się zaczęło. Miłosz i Ania, oboje mają świetny ręcznik. Seans z przymusu klasyk. Oglądanie tej dwójki przy seansie w blasku świec, patrząc na ich kunszt. Jak już się rozgrzali i zaczęli bawić z ręcznikiem. Było to coś co mi się na prawdę podobało. Taki niezapowiedziany klasyk, którego ciężko będzie zapomnieć.

W maju tego roku, odbędzie się tu finał Sauna Cup 2017. W samej saunie jest dużo miejsca dla Saunamistrzów. Seanse wykonane tutaj, mogą być całkiem inne w odbiorze niż te wykonane w mniejszych saunach. Trzeba tylko pamiętać o tym, że jest ona duża. Równomierne nagrzanie i rozprowadzenie powietrza może nie być tu takie łatwe. Ale to już jest na głowie Saunamistrzów. A oni nie takie rzeczy już robili, na pewno po kilku próbach będą robić to perfekcyjnie. 

Jeśli tylko nadarzy się okazja to postaramy się relacjonować, którąś z najbliższych imprez w Termach Krakowskich Forum. W międzyczasie zapraszamy wszystkich do tego by sami wypróbowali ten obiekt.

 
 
 Autor: Krzysiek dla poprawnesaunowanie.pl

Zdjęcia: Ryszard  Rak www.fotorak.com.pl


Ocena Saunowiczów:  Cena 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote) Poprawne saunowanie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote) Obsługa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)    Wystrój / Wyposażenie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

 

Komentarze  

0 #7 LeonieSmall 2017-11-17 10:01
I have checked your site and i've found some duplicate content, that's why you
don't rank high in google's search results, but there is a tool that
can help you to create 100% unique content, search for; Boorfe's tips unlimited content
Cytować
0 #6 kniha 2017-10-10 08:51
My wife seems to like black cock. Just as the air
dissipated, clothes appeared on me.

Feel free to surf to my web site ... kniha: http://nirvanex.quicksnake.cz/_/Kniha-GZ-961
Cytować
0 #5 Trevor 2017-09-23 11:14
Problem jest ze jest bardo mala sauna/basen. Nie jak w Czeladzie
Cytować
0 #4 max 2017-09-22 19:10
Ktoś wie czy jest tam drogo
Cytować
0 #3 Anemonalove 2017-07-20 05:07
Hello guys! Who wants to meet me? I'm live at HotBabesCams.co m, we can chat, you can watch me live for free, my
nickname is Anemonalove , here is my pic:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Cytować
0 #2 big888.net 2017-07-02 05:24
Height is another key account. Who will be using the computer?
If the chair can adjust in height, any desk could be higher,
particularly if children would like to use who's.
But think about what height is to be most
comfortable for those using that.
Cytować
0 #1 www.moyakmermer.com 2017-06-30 17:10
Using a dowel of 1/8 inch diameter and approximately 48
inches long, measure three inch lengths with a tape measure, carefully marking each section.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież