Metryczka:
Strona www: http://www.basensleza.pl/
Lokalizacja: woj. dolnośląskie; Kobierzyce k/Wrocławia
Rodzaj obiektu: Basen z osobną strefą Spa
Rytuały saunowe: TAK - co godzinę w tygodniu od 15:00 do 21:00, w weekendy od 10:00 do 21:00
 
Opis: Obiekt otwarty w czerwcu 2016, kiedy ekipa poprawnesaunowanie.pl miała okazję go wizytować pachniało jeszcze nowością :) Na razie z uwagi na fakt, że obiekt jest świeżo otwarty jest tam niewielu klientów. Odniosłem wrażenie, że większość z nich to "ciekawi" ludzie ze strefy basenowej. Jeśli chodzi o sam obiekt, to przywitała nas bardzo miła i pomocna obsługa. Po wizycie w przestronnej szatni zostaliśmy poinstruowani o zasadach poprawnego saunowania i oprowadzeni po obiekcie. W saunarium znajduje się 5 saun i tepidarium (wypoczywalnia). Do tego mamy drugą tradycyjną wypoczywalnie, bistro, baseniki z zimną wodą, maszynę produkującą lód.
Sauny jakie mamy dostępne w Ślęzy to:
- rewolucyjna sauna infrared, osobnymi promiennikami dla każdego saunującego, z możłiwościa regulacji temperatury.
- sauna parowa
- sauna fińska - wykonana z surowego drewna o niesamowitym zapachu
- sauna fińska  z przeszkloną jedną ścianą i dwoma piecami wieżowymi
- sauna fińska ze ścianą solną
Do tego mamy do dyspozycji wypoczywalnię o lekko podwyższonej temperaturze z podgrzewaną podłoga i ścianami. Bardzo klimatyczne miejsce pozwalające się wyciszyć.  
Kompleks Ślęża postawił na poprawne saunowanie. Wstąp do saun w jakichkolwiek strojach kąpielowych, slipkach i innych tekstyliach jest absolutnie niemożliwy. Obsługa bardzo tego pilnuje, czego byliśmy świadkami. Kulturalnie, ale zdecydowanie upominają klientów. Jest to strefa nagości , do której wchodzimy obowiązkowo z ręcznikami i klapkami. Do strefy nie maja wstępu osoby poniżej 18 roku życia. 
 
Oto rozpiska godzinowa codziennych seansów:
 
            

                                    

        


 
Ekipa poprawnesaunowanie.pl gorąco poleca nowoczesny obiekt i zaprasza do odwiedzania tej cudownej strefy saunowej, aby bez zbędnych tekstyliów wypoczywać na świetnych ceremoniach.
 
 

 

Saunamistrzowie z Polskiej czołówki którzy aktualnie pracują w Ślęzy:

 

 

     
 

Ocena Saunowiczów:  Cena 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.24 (27 Votes) Poprawne saunowanie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.30 (15 Votes) Obsługa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (12 Votes)    Wystrój / Wyposażenie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.94 (9 Votes)