Spa Fitness Academy 3 Stawy

Metryczka:
Strona www: http://www.fitnessacademy.pl/katowice/sauny
Lokalizacja: woj. śląskie; Katowice
Rodzaj obiektu: SPA & WELLNESS
Rytuały saunowe: TAK - co godzinę codziennie od 16:00 do 21:00
Opis: Nowoczesny komples saun w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach. Młody obiekt, gdzie promowana jest i strzeżona skrupulatnie przez obsługę, kultura poprawnego saunowania. Znajdziemy tutaj ogromną czteropoziomową saunę fińską, chyba największą na Śląsku, w której odbywają się naparzania, saunę ziołową, łaźnię parową z kamiennymi blokami zamiast ceramicznych ław do siedzenia, oraz jacuzzi, strefa do schładzania i wypoczywalnia z koszami do siedzenia (swoją drogą jak się ktoś w nich buja to trochę skrzypią :)) i leżankami. Wszystkie sauny mają przeszkloną jedną ścianę, co ułatwia obsłudze obserwację czy wszyscy saunują poprawnie. Niestety jacuzzi zostało wykluczone ze strefy nagości, choć w regulaminie nadal jest wzmianka o strefie nagości w całym obiekcie. Jeśli chodzi o rytuały to owszem, odbywają się co godzinę i przynajmniej z nazwy się różnią, natomiast zabrakło trochę inwencji podczas ich wykonywania, nie ma też co patrzeć na oznaczenia mocy seansów, ponieważ też niezbyt się to zgadzało. Saunamajstrowie dopiero się uczą, ale są chęci i jak pojawi się ktoś, kto poduczy ich trochę tego fachu, będzie dobrze. Obiekt jak najbardziej polecamy jako saunarium, gdzie przestrzegana jest kultura poprawnego saunowania nago, jednakże brakuje oferty dla saunowiczów, wejściówki łączone są wraz z siłowniami i jednodniowa zawiera tylko 1,5h do wykorzystani w strefie saun, a to stanowczo za mało. Jeśli to się zmieni, to na pewno zawitamy tam ponownie, warto nadmienić iż pierwsze wejście jest darmowe, więc zachęcamy do odwiedzin i komentarzy na forum jak się Państwu podobało.
Cena 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (8 Votes) Poprawne saunowanie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.54 (13 Votes)
 Obsługa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.81 (8 Votes)       Wystrój / Wyposażenie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.14 (7 Votes)

Komentarze  

0 #3 pixel gun 3d 2017-04-23 08:50
Take a peek at our Pixel Gun 3D income cheat that
is latest that is very own and grasp income and wellness immediately
for you personally.
Cytować
0 #2 Andrzej 2017-01-16 18:27
Łaźnia parowa już funkcjonuje. Rytuały saunowe odbywają się w saunie suchej, ale niestety uległa awarii i będzie nieczynna do 25 stycznia 2017 włącznie. Kultura saunowania na wysokim poziomie. Przez 3 miesiące częstego korzystania z saunarium tylko raz widziałem parę w stroju kąpielowym i wszędzie może się to zdarzyć, bo jesteśmy niezwykle pruderyjnym narodem. Po zamknięciu Lifeage dla normalnego saunowania w Chorzowie Fitness Academy to jedyne miejsce w okolicy, gdzie saunuje się normalnie czyli poprawnie. Inne najbliższe tego typu miejsca są np. w Rudzie Śląskiej (Aquadrom) oraz w Czeladzi (Pałac Saturna).
Cytować
0 #1 Piotrek 2017-01-01 16:33
Fitness academy nieźle robi was w konia. Po pierwsze, rytuały saunowe się nie odbywają, nie można się dowiedzieć kiedy będą się odbywać, można spokojnie założyć że to ściema. Po drugie, sauna sucha jest aktualnie nieczynna, również nie można się dowiedzieć kiedy będzie czynna. Po trzecie, to sauna w pełni tekstylna, pełna dresów w kąpielówkach. I ostatecznie po czwarte, pani przed wpuszczeniem mnie na obiekt nie zapomniała z góry skasować mnie za wejście, zapomniała natomiast powiedzieć, że sauna jest nieczynna.
Czarna lista u mnie i znajomych.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież