Metryczka:
Strona www: https://www.studiosante.pl/
Lokalizacja: woj. mazowieckie; Warszawa
Rodzaj obiektu:Saunarium z basenem
Rytuały saunowe: TAK - w okresie wakacyjnym we wtorki i środy co godzinę od 18:00, oraz soboty i niedzielę od 17:00 również co godzinę.
 
Opis: Nowy obiekt na pustynnej mapie Warszawy. Nowoczesny i miły design.
Strefa saun  oraz mokra znajdują się na poziomie -1 co nie znaczy, że jest tam ciemno. Schodzimy po schodach na dół i wchodzimy do szatni (odpowiednio panie na lewo, panowie na prawo korytarza) Szafki w miarę przestronne, zamykane na opaskę z chipem, w szatni znajduje się też  ubikacja i trzy prysznice. Po wyjściu z szatni strefę saunową mamy na wprost, a basen wraz z małym jacuzzi solankowym, jacuzzi krzemowym, bio sauną i zewnętrznym basenikiem do schładzania po prawej. Zanim pójdziemy na strefę saun przejdźmy najpierw właśnie w kierunku basenu. Mimo że strefa jest na poziomie -1 to duże przeszklenie daje mnóstwo nasłonecznienia przez co basen nie jest ciemny i ponury. Obok basenu znajduje się "słoneczna łąka" (to miejsce w którym możemy się położyć pod magicznymi lampami które swoim działaniem pobudzają wytwarzanie się witaminy D3), idąc dalej, na tarasie umieszczone są jacuzzi, a idąc w przeciwnym kierunku napotykamy na bio saunę, prysznic wrażeń i zewnętrzny basen do schładzania. Trzeba podkreślić, że woda zarówno na całym obiekcie jak i we wszystkich nieckach basenowych jest Wodą Ożywioną Grandera, jest to unikatowe rozwiązanie w skali Polski.
 
Udając się do strefy Saunarium, przechodząc przez mleczne drzwi, wchodzimy do równie wyjątkowej w skali Polski strefy, z takimi atrakcjami jak Grota solna, której ściany wyłożone są solą himalajską, a na podłodze jest spora warstwa soli kłodawskiej. Japońskiej sauny Ganbanyoku (kładziemy się w niej na podgrzewanych kamieniach wulkanicznych z wyspy Hokkaido), sauny fińskiej na około 24 osoby, oraz dość przestrzennej sauny parowej. Na strefie znajdują się też prysznice i basenik do schładzania. Jeżeli chcecie więcej informacji odsyłamy na stronę obiektu gdzie wszystko jest dokładnie opisane.
 
 
 
 

Ocena Saunowiczów:  Cena 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (6 Votes) Poprawne saunowanie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (4 Votes) Obsługa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (4 Votes)    Wystrój / Wyposażenie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)