Nemo Wodny Świat

Metryczka:
Strona www: http://www.nemo-wodnyswiat.pl/
Lokalizacja: woj. śląskie; Dąbrowa Górnicza
Rodzaj obiektu: Aquapark z osobną strefą saunarium
Rytuały saunowe: TAK - od poniedziałku do piątku popołudniami
Opis: Aquapark w Dąbrowie Górniczej ze strefą saun. Prekursor w województwie śląskim a może nawet w Polsce poprawnego nagiego saunowania. W strefie saun znajdziemy saunę fińska, saunę suchą, sanarium, łaźnię parową i aromatyczną, zewnętrzny domek alpejski, tepidarium, grotę z wodospadem i kroszonym lodem, oraz mały basenik do schładzania i jacuzzi. Wybierając się do Nemo we wtorki, pamiętajmy że z saun będziemy zmuszeni korzystać w strojach kapielowych, niestety obiekt ten poddał się tekstylnym zalewaczom i wtedy nie posaunujemy prawidłowo. Strefa saun nie ma ograniczeń wiekowych więc możemy tam przebywac z naszymi pociechami.
Komentarz: Saunarium w Nemo to naprawdę wspaniały obiekt mimo iż liczy już sobie kilka dobrych latek nadal pozwala na swobodny poprawny wypoczynek co nas bardzo cieszy. Oczywiście musi być zawsze jakieś ale... Jak każdy obiekt saunowy przylegający do aquaparku zmaga się gapiami i przechodniami których trzeba edukować. Obsługa w Nemo zawsze stawała na wysokości zadania i liczymy na to iż nadal tak będzie. Poprawnesaunowanie.pl poleca saunarium Nemo do swobodnego wypoczynku w saunach tak jak się to poprawnie powinno robić czyli nago.
Cena 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.63 (12 Votes) Poprawne saunowanie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.42 (13 Votes)
 Obsługa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.41 (11 Votes)       Wystrój / Wyposażenie 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.85 (13 Votes)