Poprawiny w Lifeage - Dzień Mistrzowskich seansów 

 
Uwaga! Od marca 2015 roku saunarium zamknięte zostało dla klientów zewnętrznych, jedynie klubowicze mogą z niego korzystać.
NIE przestrzegane są zasady poprawnego saunowania, zabronione zostało poprawne saunowanie nago!!!
Bardzo nam przykro, ale saunarium trafiło na listę nie polecanych przez poprawnesaunowanie.pl

 

Jeszcze nie opadły emocje po zeszłotygodniowych Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2014 w chorzowskim klubie Lifeage, a już zostaliśmy zaproszeni na kolejny event do tego klubu.

Tym razem Lifeage zorganizował imprezę pod tytułem „Dzień Mistrzowskich seansów”. Impreza miała na celu potrzymać pozytywne emocje i atmosferę panujące na samych mistrzostwach. Dla tych, którzy nie mogli na mistrzostwach być, była to z kolei doskonała okazja, żeby zobaczyć niektóre seanse i zakosztować tego niepowtarzalnego klimatu. My ze swojej strony możemy tylko potwierdzić, że plan został wykonany w 100%. Były gorące seanse i świetna atmosfera. Publiczność również dopisała i na kilku seansach w saunie mieliśmy prawie komplet. Zaprezentowali się nam Vice Mistrz Polski Adam Górka w swoich obydwu mistrzowskich seansach tj. „Pijany mnich” i „ Piekło”. Mogliśmy również obejrzeć seans drużyny, która zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski, czyli Oli, Adama i Łukasza (wszyscy z Lifeage) pt. „Kanibale”. Dodatkowo, gościnie wystąpił Paweł Kapera w swoich seansach, które prezentował podczas mistrzostw. 

Ola i Łukasz nie ustępowali poziomem od świetnego i dowcipnego seansu Adama i też dali z siebie wszystko podczas swoich naparzań.  Nie da się jednak nie zauważyć, że zarówno w przypadku Oli jak i Łukasza daje się im we znaki presja podczas pokazów turniejowych. W trakcie ich Aufguss-ów dało się zauważyć, że podczas, gdy nie są oceniani, a każdy ich ruch obserwowany przez publiczność i sędziów, czują się w saunie genialnie. Swoboda i technika z jaką Łukasz „płynie” w saunie jest niepowtarzalna, a radość i ekspresja Oli nie do opisania. Po seansie Adama natomiast, zaczynam wierzyć w to, że po odpowiednim doszlifowaniu i znalezieniu się idealnie w muzyce, „Pijany mnich” ma szanse pomieszać trochę w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata w Austrii.

Co do samej organizacji tego dnia, to jak zwykle w przypadku Lifeage, nie ma się do czego przyczepić, a można tylko chwalić. Mimo bardzo dużego natłoku klientów tego dnia i zdecydowanie mniejszej obsługi niż podczas mistrzostw, obsługa i Saunamistrzowie Lifeage, poradzili sobie.

Serdecznie gratulujemy i  z niecierpliwością czekamy na kolejne imprezy w tym klubie. 

Autor: Odi dla poprawnesaunowanie.pl

Jak Wam podobała się impreza? Zapraszamy do dyskusji na forum PTS - LIFEAGE