Obchody Polskiego Dnia Sauny 2018

Wydarzenia

 

Ostatni termin: 
Cz, 10 Maj 2018 09:00 - 23:00

Place: Najlepsze obiekty saunowe w Polsce

Gdzie  - Najlepsze obiekty saunowe w Polsce
Rozpoczęcie  - 10.05.2018 09:00
Zakończenie  - 10.05.2018 23:00
Opis - W tym roku obchodzimy po raz czwarty Polski Dzień Sauny. Po raz kolejny chcemy obchodzić go w całej Polsce w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe.

Polski Dzień Sauny to nie tylko dzień, w którym obchodzimy powstanie Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale przede wszystkim dzień, w którym chcemy w Polsce uroczyście promować zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród polskiego społeczeństwa.

Oprócz naszych Członków wspierających i Partnerów zaprosiliśmy do obchodów Polskiego Dnia Sauny także wiele innych liczących się obiektów saunowych w Polsce z prośbą o zorganizowanie w obiekcie wydarzenia promującego zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie wśród klientów danego obiektu.

Liczymy na to, że obiekty odpowiedzą pozytywnie. O każdym obiekcie, który dołączy do akcji będziemy informowali na bieżąco. W zeszłym roku do akcji dołączyło 23 obiekty. Czy w tym roku przekroczymy tą liczbę?

Jeśli obiektu, w którym najchętniej saunujecie, nie będzie na liście uczestników Polskiego Dnia Sauny, postarajcie się namówić zarządzających obiektem do wzięcia udziału.

Dodatkowo, uroczysta Gala Polskiego Dnia Sauny 2018 z udziałem najlepszych saunamistrzów, członków PTS, odbędzie się 12 maja 2018 roku w Aquadromie w Rudzie Śląskiej.

Informacja do obiektów: aby dołączyć do obchodów wystarczy w dniu 10 maja 2018 zrobić dowolną akcję promującą zdrowe, zgodne z zasadami kultury i poprawne saunowanie oraz umieścić plakat, który będzie dostępny od 29 kwietnia na naszej stronie. Aby na plakacie promującym wydarzenie znalazło się logo obiektu, należy je przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z informacją o przystąpieniu do obchodów do dnia 27 kwietnia. Mile widziane utworzenie wydarzenia na Facebooku, które dołączymy do naszego ogólnego wydarzenia.

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

 

Terminy


  • Cz, 10 Maj 2018 09:00 - 23:00

 

 

 

Powered by iCagenda