Macham już ręcznikiem od...

Macham już ręcznikiem od roku (2016). Swój początek zawdzięczam całej rodzinie w Sky Tower we Wrocławiu. Tam, każda z osób miała swój wkład w to czego się nauczyłam. Odnalazłam tam kawałek siebie. Po skończonych studiach tanecznych i przeniesieniu się do Wrocławia nie miałam możliwości powrotu do tańca. Kręcenie ręcznikiem dało mi namiastkę wyrażania się przez ruch co potem okazało się moją nową pasją.

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Ulubione zapachy podczas seansu to cytrusy oraz eukaliptusy. Choć coraz bardziej przekonują mnie drzewa

Każdy zapach jest intrygujący i wybierając jakiś do seansu zamykam oczy i upajam się nim przez chwile... myślę także o tym, jakie właściwości ma dany olejek i na co chciałabym aby działał.

 

Czym kręcę najlepiej

Myślę że to nie ma znaczenia. 

Ręcznik, flaga czy wachlarz to tylko narzędzia. Ważne jest to, czy odzwierciedlamy rytm, muzykę i jej barwę. Pomyślmy, że np. muzyka rockowa a my używamy wachlarza, który bardziej przedstawia płynny delikatny ruch. Łącze więc wiele technik i narzędzi do rozprowadzania powietrza ale zawsze one odzwierciedlają emocje i muzykę.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Jeśli muzyka w saunie to tylko taka, która jest mi bliska. Bardzo często jest ona związana z humorem jaki obecnie panuje mi na twarzy. Jednak gdy miałabym wybrać to przeważnie liryczne utwory z nutką pikanterii (L. Styrling, Lana Del Rey). Na moich seansach często gości reggae czy nawet kubański klimat choć czasami można posłuchać  Linkin Park i Green Day.

 

Osiągnięcia i cele na przyszłość

W tak krótkim czasie w jakim macha ręcznikiem uważam, że zdobyłam naprawdę wiele. Moje pierwsze zawody w Rudzie Śląskiej (Silesian Tower Fight) drużynowo zakończyły się złotem!  Indywidualnie miejsce 10- choć już tam zostałam zauważona umiejąc o wiele wiele mnie niż obecnie. Sauna Cup był dla mnie dużym wyzwaniem. Z Marcinem udało się nam jednak zdobyć 1 miejsce drużynowo i wejść do MP. Indywidualnie zdobyłam 2 miejsce w Termach Chochołowskich gdzie wymagająca sauna i dużo elementów w moim seansie było stresujących. Jednak udało się !!! Team z Anna Kluczyńską także okazał się owocny.

Tym sposobem nawet nie odpoczęłam po jednych zawodach a już szykowałam się na następne. Tym razem Mistrzostwa Polski. Zdobyłam 2 miejsce i jestem Vice Mistrzynią

Co będzie dalej ?? Aż sama jestem ciekawa.

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Seans 15 minutowy przy wyłączonym piecu i udawaniu ze wszystko gra, choć woda przelatywała przez piec...i w ramach rekompensaty dla ludzi po seansie przeniosła się z nimi do 2 sauny i kolejne około 15min odbywał się sens. Wiec w sumie 30min szmuna

 

Seans z którego jestem najbardziej dumna

Seans z którego jestem najbardziej dumna, to finałowy seans na Mistrzostwach Polski. Dlaczego? Ponieważ nie dość, że wyszło wszystko co sobie wymyśliłam to miałam spokój ducha. Pierwszy raz weszłam do sauny, spojrzałam na ludzi i poczułam się jak na scenie własnego teatru. Czułam, że to moje 15 minut i że teraz ja jestem na scenie, jak kilka lat wcześniej na deskach teatru.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Kasię pierwszy raz miałem przyjemność podziwiać na Silesianie w 2016 roku. W ceremonii indywidualnej widać było jeszcze sporo niedociągnięć, choć już nie brakowało pazura i pasji. Ceremonia drużynowa z Marcinem to była prawdziwa petarda i myślę że dała jej kopa do dalszej pracy. Kwalifikacje do Mistrzostw Polski w roku 2017 były dla Kasi pełne sukcesu. Zwieńczenie polskiego sezonu saunowego, uzyskaniem 2 miejsca indywidualnie, oraz 4 drużynowo to ogromny sukces. Liczę na więcej w Holandii i mam nadzieję, że będę mógł dodać do tego opisu  jesienią podium na Mistrzostwach Świata.

Odi: Niedługo po otwarciu wspaniałego Sauariu Ślęza we Wrocławiu postanowiłem wybrać się na sprawdzenie tego obiektu. Cisza spokój i piękne wnętrza. Nadszedł czas seansu, a w saunie tylko 3 osoby :) i wtedy wchodzi Kasia. Pomyślałem, "żółtodziób nic nie pokarze, ale będzie śmiesznie". Jakież było moje zdziwienie kiedy zostałem "dopieszczony". Może nie było idealnie technicznie i widać było tremę, mimo skromnej widowni, ale było naprawdę przyjemnie. Po seansie Kasia podeszłą do nas i zapytała czy zapachy były ok i co mogła by zrobić lepiej. Byłem pod wrażeniem. Każde następne spotkanie z tą Saunamistrzynią to ogromny progres. Apogeum Kasia osiągnęła na Miestrzostwarzch Polski, do był naprawdę kawał dobrego seansu.  Kasię jaką osobę odbieram bardzo pozytywnie, skromna i pełna pokory. Dzięki temu dużo słucha i dużo się samodoskonali. Życzę wielu sukcesów i będę się bacznie przyglądał tej Saunamistrzyni. 

Krzysiek: Zdecydowanie jednym z największych odkryć saunowych roku 2016 była Kasia. Co do tego nie mam wątpliwości. Jak wielu spoza Wrocławia, pierwszy raz obejrzałem jej seanse na Silesianie. O ile występ solowy nie zapisał mi się szczególnie w pamięci (uwaga: chodzi o wersję z Silesiana, która miała jeszcze dużo do poprawy, późniejsze "edycje" tego seansu to już inna liga), to ten drużynowy z Marcinem Minkiną pamiętam po dzień dzisiejszy. Mimo swych początków w tym rzemiośle, Kasia wniosła do niego bardzo wiele. Przede wszystkim świeżość i niesamowicie dużą dawkę pozytywnej energii. Po wejściu do sauny, Kasia natychmiast wypełnią sobą każdą wolną przestrzeń. Dzięki swojemu zapleczu tanecznemu jest wyjątkowo świadoma swojego ciała i jego ruchów. Wszystko to podnosi jej seanse na wyższy poziom. Jest wściekle zdolna i pracowita. Opanowała podstawy bardzo szybko, potem je doszlifowała, w tej chwili w saunie jest zjawiskowa. Co przyniesie przyszłość, aż boje się pomyśleć. Minęło już dożo czasu odkąd miałem okazje widzieć jej seans. Jestem przekonany, że teraz jest dużo lepiej, dzięki czemu jestem spokojny o jej występ na Mistrzostwach Świata.

Przemek:  Pierwsze spotkanie z Kasią nastąpiło na Silesianie w 2016 roku. Wtedy jednak młoda saunamistrzyni nie zapadła mi w pamięć, nie wyróżniła się niczym co mógłbym zapamiętać. Następne spotkanie, to już Mistrzostwa Polski gdzie zainteresowałem się Kasi seansem. Seans opowiadający o łabędziu, hmmm... zupełnie inne klimaty niż jej mistrza/nauczyciela, co nie zmienia faktu, że jednak widać kto uczył trzymać ją ręcznik. Nienaganna praca ręcznika, a do tego baletowe kroki i historia która budzi ciekawość. Wszystko to znalazłem na jej seansie podczas Mistrzostw Polski, a w rezultacie skłoniło mnie aby pójść na niego po raz kolejny gdy przeszła kwalifikacje żeby zobaczyć czy występ nie był incydentalny i zobaczę ten spektakl raz jeszcze. Cóż, nie był to pokaz przypadkowy i jednorazowy, widać ciężka pracę i rękę Łukasza. Kasia ma duże szanse aby na Mistrzostwach Świata zdobyć wysokie miejsce, czego jej życzę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

   

Kasia kręciła ręcznikiem w:

- Fitness Academy SKY Tower Wrocław

 Obecnie:

- Saunarium Basen Ślęza

 

Największe osiągnięcia:

- 1 miejsce drużynowo z Marcinem Minkiną na

  Silesian Towel Fight 4

- 1 miejsce drużynowo z Marcinem Minkiną na

   Sauna Cup 2017 Termy Tarnowskie

- 2 miejsce drużynowo z Anną Kluczyńską na

   Sauna Cup 2017 Termy Chochołowskie

2 miejsce indywidualnie na

   Sauna Cup 2017 Termy Chochołowskie

- 2 miejsce indywidualnie i 4 drużynowo z Anną Kluczyńską na

   Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2017 w Termach Rzymskich

Macham już ręcznikiem od...

Mój pierwszy kontakt z ceremoniami wykonywanymi saunie miał miejsce w 2015 r. Do światka saunowego wprowadził mnie Dawid Wąsowicz, za co jestem mu wdzięczna bo poznałam mnóstwo fantastycznych saunamistrzów oraz saunamaniaków. W rytuałach saunowych urzekła mnie gracja poruszania się z ręcznikiem, techniki machania oraz aromaty. Ucieleśnieniem gracji jest dla mnie Iza Żołądź, techniki -Łukasz Dłużniewski, szaleństwa -dwóch takich czyli S. Dziurski & Ł. Stajno, płynności machania-Zbyszek Owczarek, przygotowania do seansów- Adam Górka oraz wspomniana już Iza,mistrzem aromatów drzewnych jest dla mnie Rysiu Rak.

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Zapachy staram się dobierać do tematu, muzyki oraz nastroju. Te, do których mam obecnie słabość to werbena, kolendra, paczulka imbirowa, kajeput oraz cedr. Generalnie lubię te orzeźwiające, mięty, cytrusy oraz zapachy ziemi ale wiem, że jest jeszcze mnóstwo takich, które są mi jeszcze nieznane.

 

Czym kręcę najlepiej

Najchętniej i najlepiej macham ręcznikiem. Jeden duży w zupełności starczy by wykonać kompletny seans. Po dwa trapezy sięgam kiedy mam mnóstwo energii i mam ochotę poszaleć :) po wachlarz sięgam rzadko, parzy mnie w ręce :)

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Jeśli chodzi o muzykę to lubię energetyczne skrzypce (Vanessa Mae, L. Stirling), wyraźne bity, przyjemne wokale (Jessie Ware, Birdy,). Niesamowite są połączenia muzyki tradycyjnej z nowoczesnością. Staram się dobierać muzykę do nastroju, ale też tak, żeby współgrała z działaniem zapachów.

 

Osiągnięcia i cele na przyszłość

By ludzie byli zadowoleni z tego, co robię. Chcę się rozwijać, doskonalić umiejętności. Zawody są dla mnie testem sprawności, kondycji, wytrzymałości, to możliwość wykazania się pomysłem, umiejętnością opowiedzenia historii za pomocą ręcznika . To taki miernik postępów,fajnie kiedy ludzie to doceniają i dobrze się przy tym bawią. A wysokie miejsce to nagroda za dobrze wykonaną pracę. Chciałabym poznać jakie to uczucie wiec jeszcze sporo prace przede mną. Po bardzo długiej przerwie od sauny to dla mnie duży sukces, że w ogóle wróciłam. Dzięki pomocy i wsparciu wielu osób znów mogę cieszyć się saunowaniem :)

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

hmmm, chyba nic takiego nie miało miejsca:),jeśli coś było to niech ktoś mi przypomni bo może słabo już z moją pamięcią

 

Seans z którego jestem najbardziej dumna

Ze „złodziejki”. Ten seans zapewnił mi 3 msc na STF IV w Aquadromie, awans na Sauna Cupie do Mistrzostw Polski 2017 i 1 miejsce na MP 2017 w Czeladzi.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Anię miałem przyjemność poznać przy okazji wizytacji nowego wtedy obiektu w Kuniowie. Już wtedy, mimo to, że jej przygoda z ręcznikiem dopiero się zaczynała, widać było że ma do tego dryg. Każdą chwilę poświęcała aby nauczyć się czegoś nowego i jak najlepiej wykonywać ceremonie saunowe. Później miał miejsce nieszczęśliwy wypadek, który odsunął ją od tego zajęcia, które zdążyła już mocno pokochać. Mimo to, śledziła poczynania swoich kolegów i pozostawała na bieżąco z wszystkimi aktualnościami ze świata saunowego, trenując i nabierając doświadczenia poza sauną. Jak pokazał turniej Silesian Towel Fight 4, na którym w świetnym stylu zdobyła 3 miejsce jej niesamowitą ceremonią show - Złodziejka, nauka nie poszła w las. W 2017 roku po dopracowaniu w najdrobniejszych szczegółach swych umiejętności we Wrocławskiej Stajni Mistrzów SKY, na kwalifikacjach do Mistrzostw Polski w Tarnowskich Termach zdobyła  pierwsze miejsce, aby wreszcie uzyskać najważniejszy w Polsce tytuł Mistrza Polski. Liczę na więcej podczas Mistrzostw Świata i życzę tej pięknej i młodej Saunamistrzyni najwyższego stopnia podium na zawodach międzynarodowych.

Odi: Jakoś wybitnie się nie składało żebym trafił na seans Ani, jeśli mnie pamięć nie myli to pierwszy raz kiedy widziałem Anie w saunie był dopiero na Silesianie. Oznacza to, że zaczęła z wysokiego C :) Od razu od seansu "Złodziejka". To naprawdę dobry seans. Z każdym razem udoskonalany i poprawiany. Widać, że Ania dba o szczegóły, lubi poprawiać co nieco. Uczy się i zdobywa doświadczenie. Jest bardzo pomysłowa i potrafi realizować pomysły. Bardzo fajnie wplata historię w seans. Jej technika jest bez zastrzeżeń, Ania ma w tej materii jeszcze duże pole do popisu. Myślę, że może osiągnąć perfekcję, wymaga to tylko dużo samozaparcia do treningów, którego tej Saunamistrzyni nie brakuje. Prywatnie słabo ją znam, ale wydaje się bardzo ciepłą i pomocną osobą. Po tym jakie Ania robi postępy można mieć pewność, że daleko zajdzie. Medale na Mistrzostwach Świata są w jej zasięgu i miejmy nadzieje jeden z nich zawiśnie na jej szyi w tym roku. 

Krzysiek: Pierwszy raz byłem na seansie Ani gdy uczyła się tego zawodu zaledwie kilka miesięcy. Już wtedy można było dostrzec duży talent. Na nasze szczęście, mimo pewnych trudności, Ania zaraziła się tą pasją i nie poddawała się. Dzięki temu, już po kilku latach stanęła na podium Mistrzostw Polski zdobywając bezapelacyjnie pierwsze miejsce. To zresztą nie jedyna jej zdobycz. Najważniejsze jednak jest to, że wcale nie widać by jej zapał wygasł. Widać w niej głód zdobywania nowych umiejętności i ich doskonalenia. Myślę, że z czasem będzie jeszcze lepiej. Przed nią Mistrzostwa Świata, znając ją, jestem pewny, że postara się jeszcze lepiej dopracować swój seans. Jest perfekcjonistką i nie lubi niczego pozostawiać przypadkowi. Ma też to szczęście, że pracuje w miejscu z wieloletnim doświadczeniem, gdzie obecność mistrzów nie jest niczym nowym. Jestem przekonany, że dzięki wsparciu swoich kolegów i koleżanek będzie mogła przepracować ten okres korzystając z ich rad i doświadczenia. Mistrzostwa już niedaleko. Konkurencja jest duża i aby móc z nimi konkurować, trzeba włożyć jeszcze dużo wysiłku i pracy. Na szczęście o Anię możemy być spokojni. Jestem przekonany, że da z siebie wszystko. Z niecierpliwością czekam na następne zawody, a przede wszystkim Mistrzostwa Świata. 

Przemek:  Anię poznałem w Kuniowie podczas Śląskiego Spotkania Saunowiczów. Wtedy świeża, nie opierzona Saunamistrzyni bacznie przyglądała się seansom które robił Dawid Wąsowicz, Adam Górka i ja. Widać było iż chłonie wiedzę jak gąbka, że chce machać jak my. Prosiła żeby pokazać jak coś zrobiliśmy i zaraz brała ręcznik, aby spróbować powtórzyć daną technikę machania. Nauka przychodziła jej łatwo, ręcznik ją lubi, a przynajmniej tak to wygląda z boku. Jak wiemy Ania miała mały wypadek w pracy i musiała przerwać prowadzenie seansów. Coś mi jednak mówi, że przestała je prowadzić w saunie, a po cichu w domu nadaj je robiła, no bo jak wytłumaczyć wzrost poziomu machania? Po długiej rekonwalescencji, Ania wróciła do machania w saunie, wróciła z jeszcze większą siłą i chęcią niż poprzednio. Mimo że Ania pnie się do góry w klasyfikacjach i w Polsce ma najwyższe trofeum, to jednaj widać iż nadal chce się uczyć i słucha rad kolegów i koleżanek. Życzę Ani zdobycia Mistrza Świata, choć patrząc jej w oczy widać, że nawet bez życzeń go zdobędzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Ania kręciła ręcznikiem w:

- Sommer Residence Kuniów   

Obecnie:

 - Fitness Academy SKY Tower Wrocław 

 

Największe osiągnięcia:

- 3 miejsce indywidualnie na

  Silesian Towel Fight 4

- 1 miejsce indywidualnie na

   Sauna Cup 2017 Termy Tarnowskie

- 2 miejsce drużynowo z Kasią Klajn na

   Sauna Cup 2017 Termy Chochołowskie

- 1 miejsce indywidualnie i 4 drużynowo z Kasią Klajn na

   Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2017 w Termach Rzymskich

Macham już ręcznikiem od...

Ceremonie zapachowe, rytuały zacząłem przeprowadzać 4 lata temu gdy w moim obiekcie powstało Centrum Termalne.

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Uwielbiam aromat ciemnej ziemi oraz aromat paczuli, równie ziemisty zapach, można w nim wyczuć dym, zioła ale również przerośnięte ziemniaki w starej wiejskiej, ziemnej piwnicy. Hahaha wiem, dosyć oryginalny zapach. Oprócz tego nie stronię też od zapachów cytrusowych jak również naturalnych ekstraktów z witek brzozowych czy dębowych.

 

Czym kręcę najlepiej

Nie mnie to oceniać, ale uwielbiam kręcić swoim kocykiem nazwanym przez saunowiczów derką, barankiem, w sumie jak zwał tak zwał. Oj, zapomniał bym o mojej osobistej, wyćwiczonej i jedynej w swoim rodzaju, technice na dwa związane ze sobą ręczniki.  Nazwanej przez saunowych przyjaciół „ Tajfunem”. 

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Bardzo różna. Muzykę muszę czuć całym serduchem nie ważne czy to klasyka, czy rock.

 

Cele na przyszłość

Pozbycie się stresu, który towarzyszy mi na każdych zawodach, ale przede wszystkim praca i kręcenie seansów na dużych saunach co pozwoli mi zdobyć większe doświadczenie.

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Wprowadzenie poprawnego saunowania w Starachowicach na obiekcie Hotelu Senator. To najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem. I nie uwierzycie, udało się.

Co do samych seansów, najbardziej szalone co zrobiłem to kręcenie hamakiem podczas zawodów Silesian Towel Fight.

   

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Seans- Czas Szamana „By w życiu odnaleźć siłę”
Historia o miłości, która odeszła i nie wróci więcej. Seans bardziej mistyczny niż oczyszczający- katharsis. Głęboka obserwacja tego co nas spotyka i jak na nas wpływa. Przedstawiłem seans bardzo osobisty. Na pewno zaskoczyłem strojem szamana w połączeniu z niekonwencjonalną  poezją śpiewaną Mirka Czyżykiewicza. Emocje we mnie były duże. Szamanem nie jest ten, kto chce, lecz ten, który został przez duchy wybrany i wprowadzony w "tamten świat". Carpe Diem.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Szanuję Marcina za czynne działania jakie prowadzi w celu promowania kultury poprawnego saunowania. Jego zasługi są ogromne i nagrodzony został za to przez ekipę poprawnesaunowanie.pl unikalną koszulką zasłużonego partnera naszego portalu. Jest wspaniałym i klimatycznym Saunamistrzem. W każdym jego seansie można się doszukać głębszego przesłania. Mimo że na turniejach nie zawsze zostaje należycie doceniony, robi wszystko dla publiczności nie zwracając uwagi na konsekwencje. Seansem który mi osobiście przypadł go gustu najbardziej był Szaman jakiego wykonał na jednych Mistrzostwach.

Odi: Marcin "Tajfun" Radecki tak zapamiętałem tego Saunamistrza. Wymyślona przez niego technika jest bardzo efektowna i na długo pozostaje w pamięci. Podziwiam go za jego upór oraz konsekwencje w tłumaczeniu i przekonywaniu klientów do zalet stosowania się do kultury poprawnego saunownania. Jest to tym bardziej trudne w tak specyficznym obiekcie jakim jest hotel. Jeśli chodzi o seanse Marcina, to stanowią one zazwyczaj ciekawe "mistyczne" przeżycie. Saunamistrz tworzy specyficzny klimat, który zachwyca publiczność w saunie. Jeśli tylko Marcin bardziej rozluźni się na zawodach i zacznie dbać o szczegóły to myślę, że niedługo zagości w czołówce naszego rankingu.

Krzysiek: Po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć Marcina na IV Śląskim Spotkaniu Saunowiczów. Swym brawurowym wykonaniem seansu "Tropiciel - Rytuał Świętego Kręgu" wprowadził wszystkich w niemałe zdziwienie. Przede wszystkim oryginalny ubiór, a dodatkowo serce włożone w seans, nie wspominając już o autorskiej technice. Później się okazało, że wszystkie jego seans takie właśnie są. Jak sam napisał - wprowadził poprawne saunowanie w Hotelu, za samo to już należy się mu medal. Hotele z ich zmienną klientelą to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Jemu się udało, i miejmy nadzieję, że nie zaprzestanie w swych wysiłkach, ktoś musi innym dawać przykład i bardzo dobrze, że padło na Marcina.

Przemek: Marcin charakteryzuje się epicką/szamańską muzyką, klimat na jego seansach jest wyjątkowy i nie spotykany u żadnego innego saunamistrza. Poprawne saunowanie i naturalne olejki, to jest to, na co Marcin zwraca szczególną uwagę. Marcin to "wychowanek" małej sauny (na 20 osób), lecz mimo tego włada technikami jakie można zobaczyć u kolegów którzy machają dla publiczności 60-90cio osobowej. Wymyślił technikę "Tajfun" i jako jeden z nielicznych potrafi zrobić poprawnie podwójną ósemkę na dwa ręczniki. Prywatnie miły, gościnny i wkładający dużo serca w prace i seanse człowiek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin kręci ręcznikiem w:

 - Centrum Termalne Hotelu Senator w Starachowicach

 

Największe osiągnięcia:

 - Wprowadzenie poprawnego sanowania za zgodą właścicieli w Hotelu Senator  Starachowice i SPA ORKANA LUBLIN

 - 10 miejsce indywidualnie na

  Silesian Towel Fight 3

  (Aquadrom) 2015r

 - 32 miejsce indywidualnie na

  Międzynarodowych Mistrzostwach

  Polski Saunamistrzów 2015 

  (Termy Rzymskie)

- 14 miejsce na  MISTRZOSTWA POLSKI SAUNAMISTRZÓW 2014

- 10 miejsce na SAUNA CUP 2016 TERMY KRAKOWSKIE

Macham już ręcznikiem od...

Rytuały prowadzę od momentu rozpoczęcia pracy w Hotelu Piwniczna czyli od lata 2013 roku.

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Bardzo lubię zapach kawy. Picie kawy to dla mnie relaks, wyciszenie się i odpoczynek więc jest to bardzo spójne z pobytem w saunie. Lubię również połączenia czekolady z miętą lub jakimś owocem, na przykład z wiśnią i pomarańczą – raj na ziemi… Z drugiej strony jako miłośnik natury uwielbiam też zapachy lasu, a w szczególności aromat uzyskany z witek brzozowych w towarzystwie cytryny. No i jeszcze mentol. Urzeka mnie to odczucie chłodu w saunie.

 

Czym kręcę najlepiej

Preferuję duże ręczniki i efektywne techniki. Staram się też wymyślić jakieś gadżety, które będą spójne z tematem.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Do swoich seansów stosuję raczej spokojniejszą muzykę, ale nie pozbawioną rytmu czy nawet transu.

 

Cele na przyszłość

Wyższe miejsca w zawodach byłyby na pewno czymś przyjemnym, ale to nie rywalizacja mnie w tym zajęciu pociąga. Za duże osiągnięcie uważałbym raczej nabranie większej pewności siebie niż mam . Ułatwiłoby mi to wykonywanie ceremonii.

   

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

W saunie raczej nie jestem szaleńcem. Największy chyba mój wyczyn to użycie żagla z łódki do rozprowadzenia ciepła w seansie „Piracka bandera”.

 

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Nie posiadam zbyt wielu autorskich, bardzo dopracowanych seansów. Jestem dumny właściwie z każdego seansu w ramach SaunaCup. Najbardziej zadowolony jestem z seansu „Cash only”. Jestem fanatycznym fanem rock and rolla, a Johnny Cash był nietuzinkową postacią więc w sensie tym jakby „sprzedałem” siebie i swoją pasję saunowiczom. Poza tym lubię polewać piec z gitary :). Byłem zadowolony również z „Drogi do Marrakeszu”. Mimo pewnych błędów i niedoskonałości, wydaje mi się, że udało mi się przenieść publikę do Maroka i pokazać część ciekawej kultury Berberów.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Jeden z wyższych Saunamistrzów a co za tym idzie o ogromnym zasięgu rąk, co umożliwia mu pokazy z dwoma dużymi ręcznikami. Mimo że nie udało mi się jeszcze wskoczyć na pudło, jego ceremonie zachodzą w pamięć. Mnie głównie zapadły ceremonie z Sauna Cup 2015, "Droga do Marakeshu" oraz "Cash only", widać tam było pasję i dbałość o szczegóły a także niesamowitą pasję Saunamistrza. Z niecierpliwością czekam na to co zaprezentuje na nadchodzącym turnieju Sauna Cup 2016

Odi: Maciej Zaczyk, to Saunamistrz, który mam wrażenie, że nie odkrył przed nami jeszcze wszystkich swoich tajemnic. Niestety nie byłem na wielu jego seansach, ale te które widziałem były na naprawdę wysokim poziomie. Maciej ma bardzo fajną technikę i swój charakterystyczny styl. W saunie czuje się swobodnie i ma dobry kontakt z publicznością. Brakuje mu trochę śmiałości do nowych pomysłów, można to też nazwać ostrożnością. Dla mnie bardzo dobry Saunamistrz, pewnie niedługo zagości w czołówce. 

Krzysiek: Tak się składa, że Maciek jest autorem jednego z trzech moich ulubionych seansów. "Droga do Marakeshu" - seans wykonany w Termach Rzymskich. Było to na prawdę mistrzowskie wykonanie. Idealnie wpasował się w mój gust, zarówno muzycznie jak i sposobem machania i wytworzonym na seansie klimatem. Miałem też okazje oglądać Maćka w Hotelu Piwniczna, sauna tam dużo mniejsza, a Maciek mimo to, przeprowadza tam niezapomniane seanse. Dodatkowo podczas mojego tam pobytu zwracał dużą uwagę na poprawne saunownie wśród zgromadzonych gości. Ja również nie mogę się doczekać jego kolejnych seansów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciek kręcił ręcznikiem w:

 - Hotel Piwniczna 

 Obecnie:

-

 

 Największe osiągnięcia:

- 2 miejsce indywidualnie na

Sauna Cup 2016 Termy Krakowskie

- 2 miejsce drużynowo z Damianem Rurarzem i Zbyszkiem Owczarkiem na

  Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2016

  (Termy Rzymskie)

 

 

Macham już ręcznikiem od...

Macham już ręcznikiem od dziesiątego roku życia. Pierwszy publiczny seans wykonałem wraz z pierwszym zawodowo pracującym saunamistrzem Marcinem w domku Alpejskim w Nemo w Dąbrowie Górniczej.

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Ulubione zapachy podczas seansu to głównie: pomarańcza, palone drewno, czarna porzeczka, czarny pieprz. Użyty zapach zależy jednak od rodzaju seansu.

 

Czym kręcę najlepiej

Najlepiej pracuje mi się z ręcznikami o różnych kształtach i wielkościach.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Jeśli muzyka w saunie to tylko wesoła w dość szybkim tempie.

 

Cele na przyszłość

Moim celem jest przede wszystkim rozwój własnych umiejętności, tak, by móc osiągać wysokie notowania w zawodach. Ponadto pragnę nadal zabawiać ludzi i wymyślać nowe techniki posługiwania się ręcznikiem.

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Najbardziej szaloną rzeczą był mój występ w seansie „Barbie”.  

   

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Zdecydowanie, póki co, jest to „Alwin i wiewiórki” przedstawiony przez Nasz Team w Belgii.
Z występów indywidualnych zaś „Freddy Krueger”.

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: 

Młody Saunamistrz, który wyssał machanie z ... ok ma machanie we krwi :) Prowadzony przez swojego doświadczonego ojca, osiągnął w tym młodym wieku na prawdę wiele. Rok 2016 był dla niego naprawdę dobry, 4 miejsce na Mistrzostwach Polski i 1 miejsce! W rundzie dodatkowej w Belgi w międzynarodowym towarzystwie, to na prawdę coś. W zeszłym roku w debiucie, na poważnym turnieju Silesian Towel Fight w roli Fredyy'ego Kruegera przykuł moją uwagę i od tego czasu z miesiąca na miesiąc widać że doskonali zarówno swoją technikę, która już teraz zasługuje na pochwałę, oraz przełamuje swoją nieśmiałość.

Odi: 

Nikodem to dla mnie jeszcze "lądy nie odkryte", niestety jakoś tak składają się nasze losy, że nie miałem okazji uczestniczyć w zbyt wielu jego seansach. Tak naprawdę to kojarzę tylko jeden. Był to seans podczas którego Nikodem wcielał się w rolę Tygrysa z bajki o Kubusiu Puchatku. Pamiętam, że było ciepło i mega wesoło. Nikodem starał się dopieścić wszystkich uczestników. W saunie był zupełnie inny niż poza nią. W tzw. kuluarach jest spokojny i stonowany. W saunie rodzi się w nim "bestia" :). Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe osiągnięcia i szybki rozwój w ciągu ostatniego roku spodziewam się, że niedługo może nieźle namieszać w klasyfikacji saunamistrzów.   

Krzysiek: 

Nikodem jest dobitnym przykładem na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Można zaryzykować stwierdzenie, że bycie Saunamistrzem było mu przeznaczone. I bardzo dobrze. Widać, że sprawia mu to wielką przyjemność. No dobra, może nie widać, bo mimika jego twarzy raczej nie zdradza zbyt wiele podczas seansu. Nie mniej jednak to tylko dla tego, że bardzo się do tego przykłada i podczas seansu jest maksymalnie skupiony. Podczas rozmowy sytuacja się wyjaśnia. Nikodem zna się na tym, robi to już długo i stale pracuje nad doskonaleniem warsztatu. Ma już w swoim dorobku wiele seansów, które zapadły fanom w pamięć. Aż strach pomyśleć, co będzie w przyszłość. Jest to bardzo młody Saunamistrz i na pewno usłyszymy o jego dokonaniach na nie jednych zawodach.

Przemek:

Ten młody saunamistrz odziedziczył pasję do machania po ojcu. Młody, gniewny Nikodem zawsze zaskakuje tempem muzyki na swoich seansach jak również  stopniowaniem temperatury do iście piekielnej. Jego kariera idzie, a wręcz pędzi w zawrotnym tempie. Rok temu Nikodem był jeszcze bardzo nieśmiałym coś tam umiejącym saunamistrzem, po roku widać wielkie zmiany, zarówno w technice jak i w podejściu do ludzi. Świadczyć może o tym chociażby 4 miejsce na Mistrzostwach Polski i pierwsze miejsce w Belgijskiej rundzie dogrywkowej do Mistrzostw Świata. Nie wszyscy saunamistrzowie, a tym bardziej tak młodzi mogą się pochwalić takimi osiągnięciami. Nikodem jeżeli dalej będzie kontynuował tą pasję. to może namieszać w rankingach saunamistrzów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikodem kręci ręcznikiem w:

 - AQUAfit w Mysłowicach

 

Największe osiągnięcia:

- 2 miejsce drużynowo ze Zbigniewem Jończykiem i Gabrielą Żymłą w SaunaCup 2016 w Białce

4 miejsce drużynowo ze Zbigniewem Jończykiem i Gabrielą Żymłą w Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2016 w Czeladzi

1 miejsce drużynowo ze Zbigniewem Jończykiem i Gabrielą Żymłą w Rundzie Dodatkowej  2016 w Belgii

 

maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
› 10 maja Ogólnopolski Dzień Sauny
Kalisz, Poland
AQUAPARK KALISZ
Gdzie  - AQUAPARK KALISZ Rozpoczęcie  - 30.04.2018 10:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2069988999939134 Opis - 10 maja zapraszamy miłośników poprawnego saunowania do obchodów Polskiego Dnia Sauny. Z tej okazji posiadacze legitymacji Polskiego Towarzystwa Saunowego otrzymają 10 % zniżki do biletu
› Majówka w białczańskim Saunarium
Białka, Poland
Terma Bania
Gdzie  - Terma Bania Rozpoczęcie  - 28.04.2018 09:00 Zakończenie  - 06.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/170673607087679 Opis - 
› Rodzinna Majówka w Termach kwi
Szaflary, Poland
TERMY SZAFLARY
Gdzie  - TERMY SZAFLARY Rozpoczęcie  - 30.04.2018 11:00 Zakończenie  - 05.05.2018 21:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1665860713504817 Opis - 30.04 - 5.05

Strefa dziecka
Zumba i aquaaerobic
Konkursy z nagrodami
Seanse saunowe

Gry i zabawy z animatorami
Gigantyczne bańki
Wata cukrowa

ANIMACJE: 1, 3 i 5 maja w godz. 11.00-15.00
› Seanse "Poprawne saunowanie"
Trojanów, Poland
Talaria Resort&SPA
Gdzie  - Talaria Resort&SPA Rozpoczęcie  - 01.05.2018 16:00 Zakończenie  - 01.05.2018 19:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1674539002614069 Opis - Serdecznie zapraszamy na seanse "Poprawne Saunowanie".
Nie macie pomysłu na majówkę??? Nic nie szkodzi. Pomyśleliśmy za Ciebie.Warsztaty z poprawnego sanowania. Czyli: jak się zachować i jak poprawnie saunować. Seanse w saunie parowej, fińskiej, jak i ruskiej bani. Zimne napitki, tradycyjne [...]
Data :   1 Maj 2018
2
› 10 maja Ogólnopolski Dzień Sauny
Kalisz, Poland
AQUAPARK KALISZ
Gdzie  - AQUAPARK KALISZ Rozpoczęcie  - 30.04.2018 10:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2069988999939134 Opis - 10 maja zapraszamy miłośników poprawnego saunowania do obchodów Polskiego Dnia Sauny. Z tej okazji posiadacze legitymacji Polskiego Towarzystwa Saunowego otrzymają 10 % zniżki do biletu
› Majówka w białczańskim Saunarium
Białka, Poland
Terma Bania
Gdzie  - Terma Bania Rozpoczęcie  - 28.04.2018 09:00 Zakończenie  - 06.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/170673607087679 Opis - 
› Rodzinna Majówka w Termach kwi
Szaflary, Poland
TERMY SZAFLARY
Gdzie  - TERMY SZAFLARY Rozpoczęcie  - 30.04.2018 11:00 Zakończenie  - 05.05.2018 21:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1665860713504817 Opis - 30.04 - 5.05

Strefa dziecka
Zumba i aquaaerobic
Konkursy z nagrodami
Seanse saunowe

Gry i zabawy z animatorami
Gigantyczne bańki
Wata cukrowa

ANIMACJE: 1, 3 i 5 maja w godz. 11.00-15.00
› Lubię To Sauna Party z Gośćmi Specjalnymi
Czeladz, Poland
Pałac Saturna Termy Rzymskie
Gdzie  - Pałac Saturna Termy Rzymskie Rozpoczęcie  - 02.05.2018 10:00 Zakończenie  - 02.05.2018 22:45 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/316803262178955 Opis - Już po raz ósmy zapraszamy na spotkanie wszystkich naszych facebookowych Fanów. seanse tego dnia wykonają m.in. Saunamistrzowie z Sinsheim. Całodzienny pobyt w Termach za 65 zł zamiast 98 zł + udział we wspólnym grillowaniu.
Data :   2 Maj 2018
4
› 10 maja Ogólnopolski Dzień Sauny
Kalisz, Poland
AQUAPARK KALISZ
Gdzie  - AQUAPARK KALISZ Rozpoczęcie  - 30.04.2018 10:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2069988999939134 Opis - 10 maja zapraszamy miłośników poprawnego saunowania do obchodów Polskiego Dnia Sauny. Z tej okazji posiadacze legitymacji Polskiego Towarzystwa Saunowego otrzymają 10 % zniżki do biletu
› Majówka w białczańskim Saunarium
Białka, Poland
Terma Bania
Gdzie  - Terma Bania Rozpoczęcie  - 28.04.2018 09:00 Zakończenie  - 06.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/170673607087679 Opis - 
› Rodzinna Majówka w Termach kwi
Szaflary, Poland
TERMY SZAFLARY
Gdzie  - TERMY SZAFLARY Rozpoczęcie  - 30.04.2018 11:00 Zakończenie  - 05.05.2018 21:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1665860713504817 Opis - 30.04 - 5.05

Strefa dziecka
Zumba i aquaaerobic
Konkursy z nagrodami
Seanse saunowe

Gry i zabawy z animatorami
Gigantyczne bańki
Wata cukrowa

ANIMACJE: 1, 3 i 5 maja w godz. 11.00-15.00
› Saunowa Majówka z Tomkiem Fischerem
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 04.05.2018 20:00 Zakończenie  - 05.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2081661005195731 Opis - W majówkowy piątek zapraszamy Was na wyjątkową noc saunową do HedoniSPA. Seanse saunowe poprowadzi wasza ulubiona saunamistrzyni : Lucy, a towarzyszyć jej będzie znakomity saunamistrz Tomasz Fischer. Takiego duetu jeszcze nie widzieliście nigdzie dlatego zapraszamy :)

W planie [...]
Data :   4 Maj 2018
5
› 10 maja Ogólnopolski Dzień Sauny
Kalisz, Poland
AQUAPARK KALISZ
Gdzie  - AQUAPARK KALISZ Rozpoczęcie  - 30.04.2018 10:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2069988999939134 Opis - 10 maja zapraszamy miłośników poprawnego saunowania do obchodów Polskiego Dnia Sauny. Z tej okazji posiadacze legitymacji Polskiego Towarzystwa Saunowego otrzymają 10 % zniżki do biletu
› Majówka w białczańskim Saunarium
Białka, Poland
Terma Bania
Gdzie  - Terma Bania Rozpoczęcie  - 28.04.2018 09:00 Zakończenie  - 06.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/170673607087679 Opis - 
› Saunowa Majówka z Tomkiem Fischerem
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 05.05.2018 20:00 Zakończenie  - 06.05.2018 01:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2153616261524818 Opis - W sobotę zapraszamy na drugą noc saunowa z naszym gościem saunowym czyli Tomaszem Fischerem - gwiazdą saunową! Techniki jakimi rozprowadza ciepłe powietrze, muzyka oraz zapachy których używa podczas seansów saunowych koją zmysły i dają poczucie relaksu.

W planie nocy:

› Rodzinna Majówka w Termach kwi
Szaflary, Poland
TERMY SZAFLARY
Gdzie  - TERMY SZAFLARY Rozpoczęcie  - 30.04.2018 11:00 Zakończenie  - 05.05.2018 21:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1665860713504817 Opis - 30.04 - 5.05

Strefa dziecka
Zumba i aquaaerobic
Konkursy z nagrodami
Seanse saunowe

Gry i zabawy z animatorami
Gigantyczne bańki
Wata cukrowa

ANIMACJE: 1, 3 i 5 maja w godz. 11.00-15.00
› Saunowa Majówka z Tomkiem Fischerem
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 04.05.2018 20:00 Zakończenie  - 05.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2081661005195731 Opis - W majówkowy piątek zapraszamy Was na wyjątkową noc saunową do HedoniSPA. Seanse saunowe poprowadzi wasza ulubiona saunamistrzyni : Lucy, a towarzyszyć jej będzie znakomity saunamistrz Tomasz Fischer. Takiego duetu jeszcze nie widzieliście nigdzie dlatego zapraszamy :)

W planie [...]
Data :   5 Maj 2018
10
› Polski Weekend Saunowy
Lublin, Poland
Spa Orkana
Gdzie  - Spa Orkana Rozpoczęcie  - 10.05.2018 08:00 Zakończenie  - 13.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/172379450128530 Opis - 
› W kraju kwitnącej wiśni
Wroclaw, Poland
Wrocławskie Centrum SPA
Gdzie  - Wrocławskie Centrum SPA Rozpoczęcie  - 10.05.2018 10:00 Zakończenie  - 11.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/162792917694937 Opis - Będziemy celebrować Polski Dzień sauny w stylu Japońskim! W planach mamy ceremonie zapachowe z aromatem kwiatów i owoców wiśni, a podczas całej wizyty w saunarium będzie wam towarzyszyć muzyka orientalna.

UWAGA! Dla tych klientów którzy przyniosą atrybut kojarzący się z Japonią 30 [...]
› IV Polski dzień sauny w Euromedyku
Opole, Poland
Euromedyk Opole - rehabilitacja, basen, rekreacja, odnowa biologiczna
Gdzie  - Euromedyk Opole - rehabilitacja, basen, rekreacja, odnowa biologiczna Rozpoczęcie  - 10.05.2018 21:00 Zakończenie  - 11.05.2018 00:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/689866868011631 Opis - Po raz kolejny spotykamy się wspólnie na POLSKIM DNIU SAUNY :)
Celem spotkania jest promowanie poprawnego saunowania, nauka zasad i zwyczajów panujących podczas seansów. Nad seansami będzie czuwał SaunaMistrz Sebastian, który poprowadzi ceremonie w kilku [...]
› Summer Sauna Night
Lublin, Poland
Saunarium Aqua Lublin
Gdzie  - Saunarium Aqua Lublin Rozpoczęcie  - 10.05.2018 21:00 Zakończenie  - 11.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1012136642296496 Opis - Drodzy Saunowicze i Saunowiczki,
w sobotę 23 czerwca 2018 „Summer Sauna Night”☀
Przed nami Kolejna Noc Saunowa w Saunarium Aqua Lublin, każdy kto był na poprzednich nocach wie, że takiej nocy odpuścić nie można. Seanse Show poprowadzą dla Was Nasi Saunamistrzowie, to oni zadbają o to, [...]
› Polski Dzień Sauny
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 10.05.2018 19:30 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/248372102569939 Opis - Zapraszamy na Polski Dzień Sauny do HedoniSPA. Seanse będą się odbywać o godzinie 19:30, 20:30 i 21:30.
Ceremonie naparzania poprowadzą saunamistrzowie: Lucy i Tomek.

Wstęp na to wyjątkowe wydarzenie kosztuje jedyne 20 zł!
Zapraszamy :)

Prosimy o zapisy: [...]
› Ogólnopolski Dzień Poprawnego Saunowania
Zabrze, Poland
Aquarius Kopernik
Gdzie  - Aquarius Kopernik Rozpoczęcie  - 10.05.2018 18:30 Zakończenie  - 10.05.2018 21:30 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/174085893296332 Opis - Zapraszamy Wszystkich Saunowiczów -10 maja- na POLSKI DZIEŃ SAUNY!

Start godz: 18:30.

Obowiązuje poprawna kultura saunowania, co oznacza zakaz wstępu w stroju kąpielowym-należy zabrać ze sobą dwa ręczniki i bezwzględnie przestrzegać regulaminu i wskazówek SaunaMajstrów. Zapraszamy [...]
› Rytuały saunowe Hotel Kotarz
Brenna, Poland
Hotel Kotarz Spa & Wellness
Gdzie  - Hotel Kotarz Spa & Wellness Rozpoczęcie  - 10.05.2018 18:30 Zakończenie  - 10.05.2018 21:30 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/363927164120289 Opis - Wszystkich miłośników saunowania zapraszamy na tematyczne seanse - rytuały saunowe organizowane w Hotelu Kotarz. Cena: dla Gości z zewnątrz: 40 zł (obejmuje wejście na basen). Ilość miejsc ograniczona, rezerwacja: tel. 33 8556 996 lub recepcja@kotarz.com
› Polski Dzień SAUNY
Kraków, Poland
Termy Krakowskie Sodowa
Gdzie  - Termy Krakowskie Sodowa Rozpoczęcie  - 10.05.2018 18:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/461876270935790 Opis - SAUNA JURTA BASEN SEANSE na Życzenie
› Polski Dzień Sauny w Saunarium Aqua Lublin
Lublin, Poland
Saunarium Aqua Lublin
Gdzie  - Saunarium Aqua Lublin Rozpoczęcie  - 10.05.2018 14:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/370000896831996 Opis - Saunarium Aqua Lublin zaprasza 10tego maja 2018 r na kolejną edycję Polskiego Dnia Sauny w Aqua Lublin!

Tego dnia świętujemy obchody powstania Polskiego Towarzystwa Saunowego, dlatego postanowiliśmy uczcić to wydarzenie również w naszym obiekcie.

Wydarzenie ma na celu [...]
› Ogólnopolski dzień promocji poprawnego i zdrowego saunowania!
Łódź, Poland
destresso
Gdzie  - destresso Rozpoczęcie  - 10.05.2018 13:00 Zakończenie  - 10.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/250143798888286 Opis - Wszystkich saunowiczów i nie tylko zapraszamy na wspólne obchody Ogólnopolskiego dnia poprawnego saunowania do destresso.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne zniżki:

Wszystkie wejścia czasowe -20%
Karty multisport plus, fitprofit i ok system dają 2h
Wybrany godzinny masaż [...]
› Polski Dzień Sauny 2018
Trojanów, Poland
Talaria Resort&SPA
Gdzie  - Talaria Resort&SPA Rozpoczęcie  - 10.05.2018 12:00 Zakończenie  - 10.05.2018 21:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1648183668631887 Opis - Każdy dzień w Talaria Resort & SPA przedstawia nowe możliwości spędzania u nas czasu, w ramach tzw. dziennego kuriera aktywności. Goście (zarówno nocujący, jak i DAY SPA), mogą korzystać z naszego bogatego planu. 10 maja obchodzimy dzień szczególny - POLSKI DZIEŃ SAUNY. Zachęcamy do rezerwacji i [...]
› Święto Sauny w Hotelu Unitral
Mielno, Poland
Medical SPA Unitral w Mielnie
Gdzie  - Medical SPA Unitral w Mielnie Rozpoczęcie  - 10.05.2018 10:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/159174021441663 Opis - 
› 10 maja Ogólnopolski Dzień Sauny
Kalisz, Poland
AQUAPARK KALISZ
Gdzie  - AQUAPARK KALISZ Rozpoczęcie  - 30.04.2018 10:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2069988999939134 Opis - 10 maja zapraszamy miłośników poprawnego saunowania do obchodów Polskiego Dnia Sauny. Z tej okazji posiadacze legitymacji Polskiego Towarzystwa Saunowego otrzymają 10 % zniżki do biletu
› Obchody Polskiego Dnia Sauny 2018
Najlepsze obiekty saunowe w Polsce
Gdzie  - Najlepsze obiekty saunowe w Polsce Rozpoczęcie  - 10.05.2018 09:00 Zakończenie  - 10.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1.4260806608317E+15 Opis - W tym roku obchodzimy po raz czwarty Polski Dzień Sauny. Po raz kolejny chcemy obchodzić go w całej Polsce w najlepszych obiektach oferujących kąpiele saunowe.

Polski Dzień Sauny to nie tylko dzień, w którym obchodzimy powstanie Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale przede [...]
› Polski Dzień Sauny 2018
Białka, Poland
Terma Bania
Gdzie  - Terma Bania Rozpoczęcie  - 10.05.2018 09:00 Zakończenie  - 10.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/397560740721985 Opis - Terma Bania kolejny raz bierze udział w Ogólnopolskim Dniu Promocji Zdrowego i Poprawnego Saunowania. Z tej okazji bilety całodzienne do Saunarium w cenie 4,5h!

Bezsprzecznie jedną z najciekawszych atrakcji białczańskiego Saunarium są seanse saunowe prowdzaone przez doświadczonych Saunamistrzów. W tym [...]
Data :  10 Maj 2018
11
› Polski Weekend Saunowy
Lublin, Poland
Spa Orkana
Gdzie  - Spa Orkana Rozpoczęcie  - 10.05.2018 08:00 Zakończenie  - 13.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/172379450128530 Opis - 
› Wieczór saunowy w M-SPA
Wadowice, Poland
M-SPA
Gdzie  - M-SPA Rozpoczęcie  - 11.05.2018 21:00 Zakończenie  - 12.05.2018 00:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2013538128858398 Opis - 
› Noc Saunowa AQUA&Herbal
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 11.05.2018 20:00 Zakończenie  - 12.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/177225126436319 Opis - Noc saunowa Aqua&Herbal to połączenie leczniczej siły ziół podawanych na kule lodowe a następnie na rozgrzane kamienie w saunie podczas seansow saunowych oraz błogiego odpoczynku na strefie basenowej w HedoniSPA.
Siła ziół jest wielka! Możecie się o tym przekonać na własnej skórze [...]
› Relaks przy dźwiękach mis, gongów i innych instrumentów
Łódź, Poland
destresso
Gdzie  - destresso Rozpoczęcie  - 11.05.2018 19:30 Zakończenie  - 11.05.2018 21:15 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/208808099719512 Opis - Pozwól sobie na chwilę relaksu w destresso w Łodzi! Po ceremonii saunowej o godzinie 19:15, Paweł Klonowski zagra koncert na misach, gongach i innych instrumentach ! Koncert odbędzie na antersoli i zacznie się po seansie, będzie trwał aż do 21:15.
Posłuchaj subtelnej wibracji kamertonów terapeutycznych,
› W kraju kwitnącej wiśni
Wroclaw, Poland
Wrocławskie Centrum SPA
Gdzie  - Wrocławskie Centrum SPA Rozpoczęcie  - 10.05.2018 10:00 Zakończenie  - 11.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/162792917694937 Opis - Będziemy celebrować Polski Dzień sauny w stylu Japońskim! W planach mamy ceremonie zapachowe z aromatem kwiatów i owoców wiśni, a podczas całej wizyty w saunarium będzie wam towarzyszyć muzyka orientalna.

UWAGA! Dla tych klientów którzy przyniosą atrybut kojarzący się z Japonią 30 [...]
› IV Polski dzień sauny w Euromedyku
Opole, Poland
Euromedyk Opole - rehabilitacja, basen, rekreacja, odnowa biologiczna
Gdzie  - Euromedyk Opole - rehabilitacja, basen, rekreacja, odnowa biologiczna Rozpoczęcie  - 10.05.2018 21:00 Zakończenie  - 11.05.2018 00:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/689866868011631 Opis - Po raz kolejny spotykamy się wspólnie na POLSKIM DNIU SAUNY :)
Celem spotkania jest promowanie poprawnego saunowania, nauka zasad i zwyczajów panujących podczas seansów. Nad seansami będzie czuwał SaunaMistrz Sebastian, który poprowadzi ceremonie w kilku [...]
› Summer Sauna Night
Lublin, Poland
Saunarium Aqua Lublin
Gdzie  - Saunarium Aqua Lublin Rozpoczęcie  - 10.05.2018 21:00 Zakończenie  - 11.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1012136642296496 Opis - Drodzy Saunowicze i Saunowiczki,
w sobotę 23 czerwca 2018 „Summer Sauna Night”☀
Przed nami Kolejna Noc Saunowa w Saunarium Aqua Lublin, każdy kto był na poprzednich nocach wie, że takiej nocy odpuścić nie można. Seanse Show poprowadzą dla Was Nasi Saunamistrzowie, to oni zadbają o to, [...]
Data :  11 Maj 2018
12
› Polski Weekend Saunowy
Lublin, Poland
Spa Orkana
Gdzie  - Spa Orkana Rozpoczęcie  - 10.05.2018 08:00 Zakończenie  - 13.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/172379450128530 Opis - 
› 28. Naturystyczna Noc Saunowa
Mielno, Poland
Medical SPA Unitral w Mielnie
Gdzie  - Medical SPA Unitral w Mielnie Rozpoczęcie  - 12.05.2018 22:00 Zakończenie  - 13.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/199049040880147 Opis - 
› Kwiatowo Owocowa NOC Saunowa
Starachowice, Poland
Hotel Europa
Gdzie  - Hotel Europa Rozpoczęcie  - 12.05.2018 22:00 Zakończenie  - 13.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1910256798984434 Opis - NOC SAUNOWA 12.05.2018 GODZ. 22:00-02:00

Hotel Europa Starachowice

Zapraszamy Państwa na kolejną impreze z cyklu nocy saunowych. Nasz saunamistrz poprowadzi Państwa przez
KWIATOWO-OWOCOWĄ moc saunowych wrażeń.

Proponujemy Państwu:

› Noc Saunowa w klimatach elektro
Chochołow, Poland
Chochołowskie termy
Gdzie  - Chochołowskie termy Rozpoczęcie  - 12.05.2018 21:30 Zakończenie  - 13.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1898918020152672 Opis - Zapraszamy na noc saunową w klimatach elektro! Już w tę sobotę (12.05) Karolina i Maciek wprowadzą was w saunowy trans! Bilety w przedsprzedaży za jedyne 89 zł!
› Noc Saunowa AQUA&Herbal
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 12.05.2018 20:00 Zakończenie  - 13.05.2018 01:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/736933106695029 Opis - W sobotę zapraszamy na drugą odsłonę nocy saunowej AQUA&Herbal na której zaprezentujemy Wam wiele niepowtarzalnych rytuałów saunowych z udziałem drogocennych ziół. Specjalnie dla Was, seanse saunowe na tej nocy wzbogaciliśmy o różne atrakcje. Czeka na Was między innymi: seans z witkami [...]
› Dwóch Łukaszów w destresso 12 maja!
Łódź, Poland
destresso
Gdzie  - destresso Rozpoczęcie  - 12.05.2018 18:00 Zakończenie  - 13.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1643860795668621 Opis - Zapraszamy serdecznie 12 maja o godzinie 18 do destresso na noc saunową z dwoma Łukaszami: Łukaszem Gapińskim i Łukaszem Zmyślonym. Pierwszy seans przeprowadzi Cesar, w międzyczasie zapraszamy na ognisko w ogrodzie. Między seansami zapraszamy na jedno piwo z nalewaka gratis. Koszt imprezy to 60 zł, dla posiadaczy kart [...]
› Gala Polskiego Dnia Sauny 2018
Ruda Slaska, Poland
Aquadrom
Gdzie  - Aquadrom Rozpoczęcie  - 12.05.2018 11:30 Zakończenie  - 12.05.2018 22:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2168467006527586 Opis - 
› Wieczór saunowy w M-SPA
Wadowice, Poland
M-SPA
Gdzie  - M-SPA Rozpoczęcie  - 11.05.2018 21:00 Zakończenie  - 12.05.2018 00:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/2013538128858398 Opis - 
› Noc Saunowa AQUA&Herbal
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 11.05.2018 20:00 Zakończenie  - 12.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/177225126436319 Opis - Noc saunowa Aqua&Herbal to połączenie leczniczej siły ziół podawanych na kule lodowe a następnie na rozgrzane kamienie w saunie podczas seansow saunowych oraz błogiego odpoczynku na strefie basenowej w HedoniSPA.
Siła ziół jest wielka! Możecie się o tym przekonać na własnej skórze [...]
Data :  12 Maj 2018
13
› Ta ostatnia niedziela Saunowa
Kraków, Poland
Termy Krakowskie Dekerta 24
Gdzie  - Termy Krakowskie Dekerta 24 Rozpoczęcie  - 13.05.2018 19:00 Zakończenie  - 13.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/210070006445479 Opis - Jak ten czas leci! Wydawałoby się, że otwarcie TK Dekerta 24 było zaledwie wczoraj, a tu już na pożegnanie nadszedł czas. Zapraszamy wszystkich sympatyków Dekertowego klimatu by w tą ostatnią niedzielę wypełnili po brzegi Saunę Arenę w TK Dekerta 24. Nie musicie jednak żegnać się z samą [...]
› Polski Weekend Saunowy
Lublin, Poland
Spa Orkana
Gdzie  - Spa Orkana Rozpoczęcie  - 10.05.2018 08:00 Zakończenie  - 13.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/172379450128530 Opis - 
› 28. Naturystyczna Noc Saunowa
Mielno, Poland
Medical SPA Unitral w Mielnie
Gdzie  - Medical SPA Unitral w Mielnie Rozpoczęcie  - 12.05.2018 22:00 Zakończenie  - 13.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/199049040880147 Opis - 
› Kwiatowo Owocowa NOC Saunowa
Starachowice, Poland
Hotel Europa
Gdzie  - Hotel Europa Rozpoczęcie  - 12.05.2018 22:00 Zakończenie  - 13.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1910256798984434 Opis - NOC SAUNOWA 12.05.2018 GODZ. 22:00-02:00

Hotel Europa Starachowice

Zapraszamy Państwa na kolejną impreze z cyklu nocy saunowych. Nasz saunamistrz poprowadzi Państwa przez
KWIATOWO-OWOCOWĄ moc saunowych wrażeń.

Proponujemy Państwu:

› Noc Saunowa w klimatach elektro
Chochołow, Poland
Chochołowskie termy
Gdzie  - Chochołowskie termy Rozpoczęcie  - 12.05.2018 21:30 Zakończenie  - 13.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1898918020152672 Opis - Zapraszamy na noc saunową w klimatach elektro! Już w tę sobotę (12.05) Karolina i Maciek wprowadzą was w saunowy trans! Bilety w przedsprzedaży za jedyne 89 zł!
› Noc Saunowa AQUA&Herbal
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 12.05.2018 20:00 Zakończenie  - 13.05.2018 01:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/736933106695029 Opis - W sobotę zapraszamy na drugą odsłonę nocy saunowej AQUA&Herbal na której zaprezentujemy Wam wiele niepowtarzalnych rytuałów saunowych z udziałem drogocennych ziół. Specjalnie dla Was, seanse saunowe na tej nocy wzbogaciliśmy o różne atrakcje. Czeka na Was między innymi: seans z witkami [...]
› Dwóch Łukaszów w destresso 12 maja!
Łódź, Poland
destresso
Gdzie  - destresso Rozpoczęcie  - 12.05.2018 18:00 Zakończenie  - 13.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1643860795668621 Opis - Zapraszamy serdecznie 12 maja o godzinie 18 do destresso na noc saunową z dwoma Łukaszami: Łukaszem Gapińskim i Łukaszem Zmyślonym. Pierwszy seans przeprowadzi Cesar, w międzyczasie zapraszamy na ognisko w ogrodzie. Między seansami zapraszamy na jedno piwo z nalewaka gratis. Koszt imprezy to 60 zł, dla posiadaczy kart [...]
Data :  13 Maj 2018
14
15
16
17
19
› Szkolenie Saunamistrzów
Kraków, Poland
Saunarium Borowinowa
Gdzie  - Saunarium Borowinowa Rozpoczęcie  - 19.05.2018 16:00 Zakończenie  - 20.05.2018 16:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/373050276520552 Opis - * W sobotę od 16.00 część teoretyczna szkolenia plus egzamin teoretyczny.
* Wieczorem w sobotę udział w nocy saunowej w charakterze gości
* W niedzielę część praktyczna szkolenia plus egzamin praktyczny.
Zakończenie w niedzielę około godziny 16.00

Cena 450 zł

› Noc Saunowa "Tropikalne wyspy"
Mielno, Poland
Medical SPA Unitral w Mielnie
Gdzie  - Medical SPA Unitral w Mielnie Rozpoczęcie  - 19.05.2018 22:00 Zakończenie  - 20.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/210870632977935 Opis - Do lata coraz mniej czasu, dlatego już w maju zapraszamy Was na saunowanie w tropikalnym klimacie
› Mafijna noc saunowa
Kraków, Poland
Saunarium Borowinowa
Gdzie  - Saunarium Borowinowa Rozpoczęcie  - 19.05.2018 20:00 Zakończenie  - 20.05.2018 01:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1121944494612029 Opis - Chcesz poczuć smak mafijnego stylu życia? Przekręty, porachunki gangsterskie, czy zabawa w kasynie - to wszystko czeka Cię w... saunie. Podczas mafijnej nocy saunowej. Jako gość specjalny w roli "Don Dawido" wystąpi Dawid Wąsowicz. A swój gangsterski seans przedstawi również Sylwia Sadowska.
› Owocowy Wieczór Saunowy
Piwniczna, Poland
Hedoni SPA
Gdzie  - Hedoni SPA Rozpoczęcie  - 19.05.2018 18:30 Zakończenie  - 19.05.2018 23:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/192531431470279 Opis - W sobotę zapraszamy Państwa na noc saunową pełną owocowych zapachów. Energetyzująca woń olejków eterycznych wkradnie się w każdy zakamarek Waszego ciała - rozjaśni myśli i pobudzi siły witalne.

Ceremonie naparzania poprowadzą saunamistrzowie Lucy i Tomek
o godz:
18:45, 19:30, 20:15, [...]
› Noc Saunowa Dookoła Świata
Tarnowo Podgórne, Poland
Tarnowskie Termy
Gdzie  - Tarnowskie Termy Rozpoczęcie  - 19.05.2018 18:00 Zakończenie  - 19.05.2018 23:59 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1671096196313619 Opis - Zapraszamy na super wydarzenie w strefie saun Tarnowskich Term. W programie 8 seansów saunowych już od 18.00 do 24:00 oraz dwa seanse saunowe peelingowe, konkursy Młodego Senseliera w odgadywaniu zapachów oraz Moc Mistrza Sauny - kto mocniej machnie ręcznikiem, oczywiście z nagrodami :). Relaks, dobra zabawa [...]
› Noc saunowa z Damianem Rurarzem plus piknik w ogrodzie
Łódź, Poland
destresso
Gdzie  - destresso Rozpoczęcie  - 19.05.2018 18:00 Zakończenie  - 20.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/472411379840318 Opis - Po raz kolejny w destresso nasz ulubiony mistrz Damian Rurarz i jego kursanci. Fantastyczne naparzania dopełnimy piknikiem z kiełbaskami i piwem w ogrodzie. Do dyspozycji gości będzie też basen. Zapraszamy
› Duńska Noc Saunowa / Danish Sauna Night
Czeladz, Poland
Pałac Saturna Termy Rzymskie
Gdzie  - Pałac Saturna Termy Rzymskie Rozpoczęcie  - 18.05.2018 20:00 Zakończenie  - 19.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1285647824914985 Opis - Pierwsza taka Noc Saunowa w Termach, oczywiście z Gośćmi specjalnymi. Tej Nocy w Świątyni Saturna publiczność rozgrzeją Saunamistrzowie z Danii. Jak przystało na Noce Saunowe w Termach Rzymskich nie zabraknie także stołów zastawionych pysznymi poczęstunkami i dobrej zabawy.
Data :  19 Maj 2018
20
› Szkolenie Saunamistrzów
Kraków, Poland
Saunarium Borowinowa
Gdzie  - Saunarium Borowinowa Rozpoczęcie  - 19.05.2018 16:00 Zakończenie  - 20.05.2018 16:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/373050276520552 Opis - * W sobotę od 16.00 część teoretyczna szkolenia plus egzamin teoretyczny.
* Wieczorem w sobotę udział w nocy saunowej w charakterze gości
* W niedzielę część praktyczna szkolenia plus egzamin praktyczny.
Zakończenie w niedzielę około godziny 16.00

Cena 450 zł

› Noc Saunowa "Tropikalne wyspy"
Mielno, Poland
Medical SPA Unitral w Mielnie
Gdzie  - Medical SPA Unitral w Mielnie Rozpoczęcie  - 19.05.2018 22:00 Zakończenie  - 20.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/210870632977935 Opis - Do lata coraz mniej czasu, dlatego już w maju zapraszamy Was na saunowanie w tropikalnym klimacie
› Mafijna noc saunowa
Kraków, Poland
Saunarium Borowinowa
Gdzie  - Saunarium Borowinowa Rozpoczęcie  - 19.05.2018 20:00 Zakończenie  - 20.05.2018 01:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1121944494612029 Opis - Chcesz poczuć smak mafijnego stylu życia? Przekręty, porachunki gangsterskie, czy zabawa w kasynie - to wszystko czeka Cię w... saunie. Podczas mafijnej nocy saunowej. Jako gość specjalny w roli "Don Dawido" wystąpi Dawid Wąsowicz. A swój gangsterski seans przedstawi również Sylwia Sadowska.
› Noc saunowa z Damianem Rurarzem plus piknik w ogrodzie
Łódź, Poland
destresso
Gdzie  - destresso Rozpoczęcie  - 19.05.2018 18:00 Zakończenie  - 20.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/472411379840318 Opis - Po raz kolejny w destresso nasz ulubiony mistrz Damian Rurarz i jego kursanci. Fantastyczne naparzania dopełnimy piknikiem z kiełbaskami i piwem w ogrodzie. Do dyspozycji gości będzie też basen. Zapraszamy
Data :  20 Maj 2018
22
23
25
› Qualifying Round AUFGUSS-WM - Italy
Pescantina, Italy
Aquardens - Terme Verona
Gdzie  - Aquardens - Terme Verona Rozpoczęcie  - 25.05.2018 00:00 Zakończenie  - 27.05.2018 03:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/319079185254670 Opis - QUALIFYING ROUND ITALY

Qualifiable Singles: 3
Qualifiable Teams: 3
Relegation Round: 1 single | 1 team

Please sign in directly at your national host!
› Majowa Noc Saunowa
Lublin, Poland
Spa Orkana
Gdzie  - Spa Orkana Rozpoczęcie  - 25.05.2018 23:00 Zakończenie  - 26.05.2018 03:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/228151874617601 Opis - Noc saunowa to u nas zawsze wyjątkowe wydarzenie. Zbieramy się w jednym miejscu, aby zażyć niezwykłego relaksu w Strefie Wody i Saun Spa Orkana.

Ideą rytuału jest propagowanie prawidłowej kultury saunowania, a także ukazanie licznych dobrodziejstw, płynących z kąpieli saunowych. Ważne jednak, aby [...]
› Błękitna Noc Saunowa
Wroclaw, Poland
Aquapark Wrocław
Gdzie  - Aquapark Wrocław Rozpoczęcie  - 25.05.2018 22:30 Zakończenie  - 26.05.2018 01:40 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/211868292927437 Opis - Zapraszamy na czwarte w tym roku wydarzenie z cyklu Nocy Saunowych w Saunarium Aquaparku Wrocław. Tym razem nasi saunamistrzowie zainspirowali się nadchodzącym latem i przygotowali dla Was tropikalny program ceremonii zapachowych.

Dodatkowo, podczas Nocy Saunowej w basenie Onsen odbędą się zajęcia [...]
› Majowe Miotłowisko
Swieta Katarzyna, Poland
Poduszka Apartamenty Pod Łysicą
Gdzie  - Poduszka Apartamenty Pod Łysicą Rozpoczęcie  - 25.05.2018 20:00 Zakończenie  - 26.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/178438912772014 Opis - MIOTŁOWISKO zaprasza na MAJOWĄ imprezę SAUNOWO-BANIOWĄ.

Imprezę poprowadzą: SaunaMistrz Marcin Radecki oraz WIEdźma Marta Grzesik

Koszt IMPREZY: 130 zł/osoba
Utartym już zwyczajem jest to koszt imprezy w Bani i biesiady.
Biesiada ze swojskim jedzeniem a [...]
› Noc Saunowa Latino & Reggae
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 25.05.2018 20:00 Zakończenie  - 26.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/253048981948178 Opis - W piątek zapraszamy Państwa na noc saunową w rytmie największych hitów. W rytmie latino i reggae zatańczą z ręcznikami dla Was nasi najlepsi saunamistrzowie: Lucy i Michał :)
Energetyzująca woń olejków eterycznych wkradnie się w każdy zakamarek Waszego ciała - rozjaśni myśli i pobudzi [...]
› Hawajska Noc Saunowa
Białcz, Poland
Sauna Olimpia
Gdzie  - Sauna Olimpia Rozpoczęcie  - 25.05.2018 19:00 Zakończenie  - 25.05.2018 23:59 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/1676692049093930 Opis - Zapraszamy serdecznie na kolejną, noc saunowa tym razem padło na Hawajską
Zapisy na recepcji bądź pod naszym numerem telefonu
Data :  25 Maj 2018
26
› Qualifying Round AUFGUSS-WM - Italy
Pescantina, Italy
Aquardens - Terme Verona
Gdzie  - Aquardens - Terme Verona Rozpoczęcie  - 25.05.2018 00:00 Zakończenie  - 27.05.2018 03:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/319079185254670 Opis - QUALIFYING ROUND ITALY

Qualifiable Singles: 3
Qualifiable Teams: 3
Relegation Round: 1 single | 1 team

Please sign in directly at your national host!
› Aqua saunowanie
Katowice, Poland
Aquata Klub Prozdrowotny Silesian
Gdzie  - Aquata Klub Prozdrowotny Silesian Rozpoczęcie  - 26.05.2018 22:00 Zakończenie  - 27.05.2018 01:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/143314212930560 Opis - Zapraszamy na kolejną edycję AQUA SAUNOWANIA!

W programie:
- 1x aqua aerobik
- 2x naparzanie
- koktajl orzeźwiający

Dodatkowo możliwość skorzystania z masaży w promocyjnej cenie!

Cena: 40zł/os (tylko przedpłata)
Obowiązuje [...]
› Świętokrzyska Noc Saunowa
Cedzyna, Poland
Hotel Uroczysko
Gdzie  - Hotel Uroczysko Rozpoczęcie  - 26.05.2018 22:00 Zakończenie  - 27.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/140932436761806 Opis - Kolejna wyjątkowa NOC SAUNOWA podczas której co godzinę odbywają się cztery aromatyczne ceremonie naparzania w saunie fińskiej. Jeden z seansów służy oczyszczeniu górnych dróg oddechowych i inhalacji przy pomocy ziół i kryształków eukaliptusowych. Kolejną atrakcja wieczoru jest peeling jodowo - bromowy [...]
› Karaibskie Klimaty
Tychy, Poland
Sauny Książęce - Wodny Park Tychy
Gdzie  - Sauny Książęce - Wodny Park Tychy Rozpoczęcie  - 26.05.2018 21:00 Zakończenie  - 27.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/267898803752312 Opis - Zapraszamy 26 maja na pierwszą noc saunową w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy. Sześć seansów w Karaibskich Klimatach poprowadzą tacy saunamistrzowie jak: m.in Izabela Krupa, Sebastian Dziurski, Mariusz Derbin.
Jak przystało na Noce Saunowe nie zabraknie smacznych [...]
› Majowa Noc Saunowa
Lublin, Poland
Spa Orkana
Gdzie  - Spa Orkana Rozpoczęcie  - 25.05.2018 23:00 Zakończenie  - 26.05.2018 03:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/228151874617601 Opis - Noc saunowa to u nas zawsze wyjątkowe wydarzenie. Zbieramy się w jednym miejscu, aby zażyć niezwykłego relaksu w Strefie Wody i Saun Spa Orkana.

Ideą rytuału jest propagowanie prawidłowej kultury saunowania, a także ukazanie licznych dobrodziejstw, płynących z kąpieli saunowych. Ważne jednak, aby [...]
› Błękitna Noc Saunowa
Wroclaw, Poland
Aquapark Wrocław
Gdzie  - Aquapark Wrocław Rozpoczęcie  - 25.05.2018 22:30 Zakończenie  - 26.05.2018 01:40 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/211868292927437 Opis - Zapraszamy na czwarte w tym roku wydarzenie z cyklu Nocy Saunowych w Saunarium Aquaparku Wrocław. Tym razem nasi saunamistrzowie zainspirowali się nadchodzącym latem i przygotowali dla Was tropikalny program ceremonii zapachowych.

Dodatkowo, podczas Nocy Saunowej w basenie Onsen odbędą się zajęcia [...]
› Majowe Miotłowisko
Swieta Katarzyna, Poland
Poduszka Apartamenty Pod Łysicą
Gdzie  - Poduszka Apartamenty Pod Łysicą Rozpoczęcie  - 25.05.2018 20:00 Zakończenie  - 26.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/178438912772014 Opis - MIOTŁOWISKO zaprasza na MAJOWĄ imprezę SAUNOWO-BANIOWĄ.

Imprezę poprowadzą: SaunaMistrz Marcin Radecki oraz WIEdźma Marta Grzesik

Koszt IMPREZY: 130 zł/osoba
Utartym już zwyczajem jest to koszt imprezy w Bani i biesiady.
Biesiada ze swojskim jedzeniem a [...]
› Noc Saunowa Latino & Reggae
Piwniczna, Poland
Hotel Piwniczna SPA&Conference
Gdzie  - Hotel Piwniczna SPA&Conference Rozpoczęcie  - 25.05.2018 20:00 Zakończenie  - 26.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/253048981948178 Opis - W piątek zapraszamy Państwa na noc saunową w rytmie największych hitów. W rytmie latino i reggae zatańczą z ręcznikami dla Was nasi najlepsi saunamistrzowie: Lucy i Michał :)
Energetyzująca woń olejków eterycznych wkradnie się w każdy zakamarek Waszego ciała - rozjaśni myśli i pobudzi [...]
Data :  26 Maj 2018
27
› Qualifying Round AUFGUSS-WM - Italy
Pescantina, Italy
Aquardens - Terme Verona
Gdzie  - Aquardens - Terme Verona Rozpoczęcie  - 25.05.2018 00:00 Zakończenie  - 27.05.2018 03:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/319079185254670 Opis - QUALIFYING ROUND ITALY

Qualifiable Singles: 3
Qualifiable Teams: 3
Relegation Round: 1 single | 1 team

Please sign in directly at your national host!
› Aqua saunowanie
Katowice, Poland
Aquata Klub Prozdrowotny Silesian
Gdzie  - Aquata Klub Prozdrowotny Silesian Rozpoczęcie  - 26.05.2018 22:00 Zakończenie  - 27.05.2018 01:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/143314212930560 Opis - Zapraszamy na kolejną edycję AQUA SAUNOWANIA!

W programie:
- 1x aqua aerobik
- 2x naparzanie
- koktajl orzeźwiający

Dodatkowo możliwość skorzystania z masaży w promocyjnej cenie!

Cena: 40zł/os (tylko przedpłata)
Obowiązuje [...]
› Świętokrzyska Noc Saunowa
Cedzyna, Poland
Hotel Uroczysko
Gdzie  - Hotel Uroczysko Rozpoczęcie  - 26.05.2018 22:00 Zakończenie  - 27.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/140932436761806 Opis - Kolejna wyjątkowa NOC SAUNOWA podczas której co godzinę odbywają się cztery aromatyczne ceremonie naparzania w saunie fińskiej. Jeden z seansów służy oczyszczeniu górnych dróg oddechowych i inhalacji przy pomocy ziół i kryształków eukaliptusowych. Kolejną atrakcja wieczoru jest peeling jodowo - bromowy [...]
› Karaibskie Klimaty
Tychy, Poland
Sauny Książęce - Wodny Park Tychy
Gdzie  - Sauny Książęce - Wodny Park Tychy Rozpoczęcie  - 26.05.2018 21:00 Zakończenie  - 27.05.2018 02:00 Strona wydarzenia - https://www.facebook.com/events/267898803752312 Opis - Zapraszamy 26 maja na pierwszą noc saunową w Saunach Książęcych w Wodnym Parku Tychy. Sześć seansów w Karaibskich Klimatach poprowadzą tacy saunamistrzowie jak: m.in Izabela Krupa, Sebastian Dziurski, Mariusz Derbin.
Jak przystało na Noce Saunowe nie zabraknie smacznych [...]
Data :  27 Maj 2018
28
29

Napisz do Nas:

Wspieramy

27,0,0,60,1
250,600,60,1,3000,5000,25,800
30,100,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Mistrzostwa Polski Saunamistrzów odbywające się od 2013 roku w Termach Rzymskich w Czeladzi
Mistrzostwa Polski Saunamistrzów
Więcej
Silesian Towel Fight to cykl zawodów dla Saunamistrzów odbywający się w Aquadromie w Rudzie Śląskiej w których liczy się głównie kreatywność Saunamistrzów.
Silesian Towel Fight 4
Więcej
PTS Classic
Więcej

Strona Zrzeszona

Jesteśmy na Facebooku

Partnerzy

Polecamy najlepsze usługi fotograficzne